Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem kell valakinek tengerimala...

Nem kell valakinek tengerimalac? álandóan cincog nem lehet kibirni se mit csináljak

Figyelt kérdés
vagy 2 napja kiraktam a ketrecével együt az udvara de még onnan is behallatcik a visittása ha valakinek kell akkor irjon estig vagy mondja meg mit csináljak vele hogy csendbe legyen. nem tudok aludni se töle ha nem kel senkinek elengedem
2011. nov. 16. 15:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a telefonszámod
2011. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az elso tengerimalacom, akkor visitott, amikor magara hagytam, nemtudom mi baja lehetett, de allandoan amikor maga kellett lennie visitott, viszont ha hallott engem vagy barki mast csorogni zorogni, a TVt hallotta vagy a radiot akkor csendbe lett. 1 nap alatt ezt kitapasztaltam es masnap kaptam hozza egy lany malackat, azutan tokeletesen szuperul megvoltak. Meg a ketrecet is visszavettek es egy kis plusz penzert kicsereltek nagyobbra. Szerintem etesd meg almaval, vagy magokkal vagy repaval, itasd meg, ha fazik vagyis reszket vidd be a szobaba, nezd hogy normalisat e kakil es neha neha simogasd is meg. Attul hogy latszolag nincs semmi baja meg a hasa is fajhat, vagy beteg. Neked sem latni latszolag hogy faj a hasad gondolom, csak ha mondod, es a malacka igy beszel....
2011. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Eggy szaros kis állat miatt??
2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

ma 15:44 vagyok!

Téged kellene az anakonda szájába tenni szerintem! :S

Áruld már el mi a jó büdös francért kellet neked ez a malac???

2011. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nem nekem kellet hanem a gyereknek de már ö is ráunt nem etette napokig nekem is csak a gondom van vele nem tudok tőle pihenni meg elviselhetelnül büddös is. vettem neki ilyen hörcsög eledelt magvak vanak benne este odaadom neki ha attól se lesz csendben akkor elengedem szerinttem
2011. nov. 16. 15:48
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor sír hangosan amikor éhes..és akkor büdös amikor nincs kitakarítva...de ezeket mind tudnád, hogyha utána olvastál volna egy kicsit még mielőtt megvetted. nem a malac hibája az, hogy sír és az, hogy büdös, éppen ezért ne a malacot büntessed, és kínozzad. ne tedd ki az udvarra, mert meg fog fázni, és meghal. inkább vidd vissza az állatkereskedésbe, ne kínozzad tovább. a gyermek(-ed, -eidet)is kitetted az udvarra amikor kiskorukban sírtak, vagy nem tudtál aludni tőlük?
2011. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kívánom, ha egyszer segítségre szorulsz majd, ugyanilyen jóindulattal találkozz, amivel te vagy a malac iránt...
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán kikéne takaritani a ketrecét és nem lenne büdös..
2011. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mi van a malacokkal?
2011. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha elhozod házig akkor én befogadom őket! :)
2011. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!