Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ő mi akar lenni?

Ő mi akar lenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 3. 10:19
 1/9 Aurora Major válasza:
0%
Photoshopolt kiscica
2012. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy rosszat mondok,de szerintem pomerániai törpespicc.
2012. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. jan. 3. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:

A "napi cuki" ...

:o)

2012. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. jól mondta! :)

Pomerániai törpespicc.

2012. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antimod ***** válasza:
Szerintem felnőtt kutya.
2012. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem Pomeránai, vagyis lesarkítva igen, de a hivatalos megnevezése: Luxpupp. Van egy ilyen cég, a kistestű társasági kutyákból tenyészt ki még kisebb "verziót", pl.: Máltai selyemszőrű kutya, Pomerániai Törpespicc, Csivava... De a gyűjtőnevük (hivatalosan) Luxpupp. Ha jól tudom, ők tenyésztik ki a legkisebb egyedeket a már létező fajtákból, de nem az eredeti fajtanevet kapják, hanem a Luxpupp nevet. És ha jól tudom, akkor a tőlük származó kutyák kb 3-5 évik élnek, és az FCI nem ismeri el ezt a "fajtát". Meg, mint ahogy a nevében benne van, Luxuskutya, méregdrága (nem éri meg szerintem). Főleg, hogy minden második kölyök pont akkorára nő meg, mint az eredeti fajta egyedei... Tehát nem mindegyik "mini". Ha beírod google-ba, hogy Luxpupp, akkor elvileg az első oldalon kidobja ezt a céget. Nézd meg a honlapját, ott vannak az általuk tenyésztett kölykök képi, köztük ez a kiskutya is (amit te linkeltél)
2012. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szó sincs arról h nekem kell egy ien... csak láttam ezt a képet facebookon... mondom mien kutya ez? egyátalán kutya? és tényleg goggl képleresőbe harmadik sor :D


[link]

2012. jan. 4. 02:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy Luxpup.

Bár már kutyának nem is nevezhető, de egyébként kutya.

2012. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!