Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik jobban szeretik az állatokat, mint az embereket?

Figyelt kérdés
Pár fórumon olvastam már ilyet, de már volt "szerencsém" élőben is megtapasztalni egy állatbolond "gondolkozását". Ugye ők azt állítják, hogy az emberek szarok, míg az állatok végtelenül jók. Az állatokat sajnálják, akkor is ha elesnek, az embereket akkor sem, ha meghalnak. Engem ez rendkívül feldühített, hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba? Miért gondolják egyáltalán így? Talán mert sokat csalódtak az emberekben, az állatokban viszont nem tudnak, mivel náluk nincs negatív visszaigazolás, fejletlenebb az intelligenciájuk.
2012. jan. 3. 15:43
1 2 3
 21/22 Almlili ***** válasza:
Én úgy szeretem a saját állataimat, mint a családomat, a többi összes állatot pedig úgy mint a rendes, normális embereket, de mindent összevetve az állatokat jobban szeretem, akárki akárminek lehord.
2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Teljesen igazad van. Sok olyan embert ismerek aki egy kóbor állatot jobban sajnál mint egy intézeti gyereket pl. Érzelmileg lusták, gyávák, önzők.
2021. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!