Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyák érzik előre hogy...

A kutyák érzik előre hogy megfognak halni?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseik vannak a kutyáknak?
2009. máj. 23. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Általában megérzik. Ilyenkor a kutyák "elbújnak" valami szokatlan helyre. Kétszer megértem már ezt és nagyon elgondolkodtatott. Hogy mt érezhetnek? Fogalmam sincs róla.
2009. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt is,ha elaltatni viszik őket,vagy ha ezért jön ki a doki.

16 éves múlt az előző kutyám,vesebeteg volt,már 3 napja nem evett-ivott.

Kihívtuk a dokit,altassa el itthon.A kutya meglátta,láthatóan elgondolkodott,azonnal inni kezdett és pár falatot evett is.

A doki mondta,hogy még élni szeretne a kutya.Jobban is lett és élt még normálisan fél évet.

2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ŐK tudják... hogy honnan... ki tudja... és azt is megérzik, ha a gazdi bajban van! Ezért imádom őket, a macskák viszont ezt leszarják, ezért utálom őket, és ezt sokan nem értik meg! a kutya valahogy sokkal érzelmesebb, kár, hogy nem értjük a beszédüket, sokmindent el tudnának mondani....
2009. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is az a véleményem, hogy megérzik.


Az utolsónak: a macskás dolgot cáfolnám, az én macskám igenis megérzi, ha bajom van! Pár hónapja 40 fokos lázzal feküdtem otthon, és a cicám egyfolytában körülöttem volt, bújt, nyalogatott, őrzött, pedig normális esetben ilyenkor önfeledten játszik. Amikor rossz kedvem van, akkor is többet forgolódik körülöttem, próbál játékra bírni és jön dörgölőzni. Szóval nem tudok velet egyetérteni.

2009. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
21.20... Oké, elfogadom, nekem még nem volt ilyen macsekkel dolgom.... vannak kivételek :) Az egy aranyos cica lehet.... szerencséd van vele!
2009. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
elvileg ha a kutyához közel álló személyiség meghal akkor a halál elötti nap ugatnak, vonyítanak és nyugtalanok, mert megérzik a bajt. És ez igy van, mármint mielött meghalt nagymamám azelött igy történt....
2009. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igen a kutyák normálisabbak ilyen téren, bár nekem macsakom is megérezte hogy meg fog halni, 15 éves perzsám aki nagyon beteg volt mert tumor volt a hasában egyszer mikor kiengedtük a kerteb / minden nep kimnet, de sosem ment oda/ mikor már a végét járta / hozáteszem / doki sem tudott rajta segiteni, hátra ment a kert végébe befeküdt olyan helyre ahol soha nem aludt, ugy mentünk utána és behoztuk, majd egész éjszaka fent voltam vele és ugy "ment el ", ök is megérzik a halált!
2009. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszerre 3 kutyám, 2 testvér egy alomból és az anyakutyus. Először az anyakutyust kellett elaltatni (megöregedett),a 2 kölyke elbúcsúzott Tőle. Amikor a 2 kölyök öregedett meg (mivel 1 alomból valók voltak ezért majdnem egyszerre) és az egyiküket el kellett altatni, vártuk az orvost, amikor megjött akkor a másik kutyust beküldtük a házba, hogy ne lássa amikor meghal a testvére, és amikor az orvos beadta Neki az injekciót, a másik kuytus a házban elkezdett vonyítani. :-(

Nagyon szomorú volt az egész. :-((( Azóta sajnos már Ő sincs meg :-((((

2009. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Istenem! Ezek nagyon szomorú és megható történetek voltak! Köszönöm :)
2009. máj. 23. 22:00
 10/13 anonim válasza:
36%

hiszem,hogy megérzik a kutyák a halált.

viszont:mikor jön az utcánkba a Family Frost-os autó akkor is egyfolytába vonyítanak.ez marha vicces ha a halált figyelembe veszem.ha nem ehetnek fagyit,akkor meghalnak...

vagy mi?????

2009. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!