Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket? Júniusb...

Hogyan vegyem rá őket? Júniusban lesz a szülinapom,és szeretnék egy bischon havaneset. Apumék nem engedik..

Figyelt kérdés
Apa azért,mert ugyan van udvarunk én ki is vinném de nem hagynám kint estére mert félek,hogy elszökne és bent lenne a házban.Anya meg szeritem azért nem engedi mert azt hiszi,hogy én nem foglalkoznék vele. A másik pedig az, hogy már van kettő kutyánk egy ír farkas és egy német juhász.Az egyik ismerősünknek ilyn kutyája van és amikor ott vagyunk mindig én foglalkozok vele...És tudok felelősséget vállalni az állataimért, már voltak kisebb állataim,és tudom hogy mekkora felelősséggel jár egy kutya.
2009. máj. 24. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
am 14 leszek.
2009. máj. 24. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég neked az a két kutya...
2009. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DE azok nem az enyémek,és még csak nem is sétáltathatom őket meg semmi.. mert anya mindig azt mondja hogy túl nagyok és elhúznak... Egyépként még azt se engedik meg hogy megetessem őket.. Meg suli után hazajövök és végzek a tanulással és akkor akarok kimenni hozzájuk és akkor jön haza anya és azt mondja hogy most ő akar velük játszani.
2009. máj. 24. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz. Majd ha nagyobb leszel, és elköltözöl otthonról, akkor lesz saját kutyád. Amúgy nem hiszem el hogy nem engedik azt sem hogy játsz a kutyával, ez azért elég nevetséges.

Amúgy a kutya fajtája bichon havanese, nem bischon.

2009. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kell oltogatni.. valahogy én nem tudok rajta annyira röhögni...
2009. máj. 24. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak:D
2009. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak akkor tudsz felelősséget vállalni a kutyáért, amikor minden vele kapcsolatos dolgot el tudsz látni, amibe beletartozik az is, hogy fizeted az ellátását, az orvosi költségeit,stb. Amíg a szüleid fizetik, addig sajnos az övék. Amennyiben vállalnák a havaneset, akkor ki kéne érte fizetniük kb. 60-80 e ft-ot. Ha olcsóbban vennétek, akkor egy nagy valószínűséggel beteg szaporított állatot kapnátok, akivel folyamatosan orvoshoz kéne járnotok. Nekem reálisnak tűnik, hogy két kutya mellett erre már nincs pénzük.
2009. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!