Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan irtsam ki az egereket,...

Hogyan irtsam ki az egereket, ha kutya van az udvaron?

Figyelt kérdés
Most láttam a teraszon egy egeret, ötletunk sincs, hogy honnan jöhetett. Macskánk nincs, nem is lesz, mert kutya van az udvaron és a lakásba is bejáratos. Ezért ugye mérget sem tehetek ki. A lakásban még nem találkoztunk az egérrel, most láttuk először. Nagyon félünk tőle Nagyimmal, ezért minél előbb szeretnénk kiirtani, lehetőleg úgy, hogy ne kelljen hozzányúlni.
2012. jan. 15. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csapda vagy macska.(de a csapdából is ki kellszedni)

Olyan aranyos állat az egér,miért félsz tőle?

2012. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Óóó, kicsim! :) Ez egy nagyon aranyos kérdés volt! :)

Ha tudnád mennyi egér van kint, beelhatározottnál egy életre. :)


Viccet félretéve lehet kapni élve fogó csapdát, barkács boltokban, Obiban, vagy akár készítesz egyet, ha van időd és ügyes kezű vagy. Neten megtalálsz róla mindent.

Ez nem bántja a kutyust sem.

2012. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, azt akartam írni, hogy "bezárkóznál" egy életre.... :)
2012. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rejts el mérget!
2012. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a szörnyű, hogy 20 éves vagyok, de rettegek az egerektől :D :D :D a patkány és az egér, az az állat, amitől fóbiám van

a csapdázós módszer sem teljesen jó, mert ott is ki kell engedni a "cuki" kis egeret :D

2012. jan. 15. 10:18
 6/8 A kérdező kommentje:
ma 10:15-re válaszolva, a méreg nem oké, mert ha az egér megeszi és elpusztul a kutyusom megeheti, akkor Neki is baja lesz!
2012. jan. 15. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, meg akarnád ölni? Én nem lennék képes azzal a tudattal élni, hogy miattam meghalt egy állat (ami nem bogár vagy pók). Milyen kutyád van? Vehetsz mellé egy kotorékebet, mondjuk foxit. Az szépen kiirtja Őket. Egyébként nem kell hozzányúlni, amikor kiengeded: kiborítod és kész.
2012. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pók mitől más, mint egy ege'r? Aki öl állatot, az öl, aki nem, az nem. Ennyi!
2012. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!