Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ma a...

Miert van az, hogy ma a legtöbb ember eleteben fontosabbak a haziallatok, mint az ember? Föleg kutya, macska. Hogy több penzt ad ki a haziallatokra, mint amennyit az embernek, valoban jocelu kiadasra szan?

Figyelt kérdés

Nem arra gondoltam, hogy kutyaeledel helyett alamizsna cimen a koldulonak, aki mindjart egyszerre piat vesz rajt.

Szamomra megdöbbentö, hogy valaki többet adjon ki kutyaeledelre, macskaletrara, söt mar ruhakban is jarnak a kutyak...stb, mint ehezöknek etelre, vagy akar Magyaro-on a ciganysag kerdesenek megoldasara. Sajnalom, hogy erre nincs egy normalis szervezet (?), vagy ha van, miert nem ismert? miert nem tesznek valodi lepeseket az etnikum valodi felzarkoztatasara azok, akiknek jut ideje/energiaja/penze kutya vagy macska eledelre es az allattartassal jaro szabadideje is megvan?

http://www.youtube.com/watch?v=AfT9jiIAQ2o

Hat ezzel gondolom sokan egyetertünk, ezert tartom ABSZURDNAK ezt a kutyamaniat, kutyaeledeleket..stb. MI fontosabb, az ember vagy az allat?


2012. jan. 20. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt hiszed, hogy gyerek hiányom van, tévedsz. Soha, mondom mégegyszer SOHA az életben még nem vágytam gyerekre, nem akarok, a viz ver, ha erre gondolok, szerintem nyüg, felelösség, unalmas dolog, és sokba kerül, másik, hogy nem tudnék annyit magammal foglalkozni, mert nekem szükségem van 9-10 óra alvásra mindenképp, ha nem, akkor más dolgom van, és edzenem is kell több órát naponta, plusz szépitkezés, tehát nagyon nem érek rá, SOHA. Tuti nem ez hiányzik, egyszerüen van rá keret, hogy kautyusozzak :), és olyan cuki!!! Köszi jól vagyok. És inkább az állatokat támogatnám, mint embereket. Ök pusztulhatnak...
2012. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

:) Bevallom, fel sem merült bennem, mert annyi mindenre keresnek potszereket az emberek (a problematol menekülve, ami addig megmarad, mig meg nem oldjak).... De most, hogy ez benned merült fel, es ennyire magyarazod...

Hat nekem persze mindegy, a Te döntesed. Sajnalom, hogy igy latod, erzed.

2012. febr. 9. 14:11
 23/26 anonim ***** válasza:
Az allat nekem sokkal fontosabb. Az allatok tamogatasara mindig adakozom az emberere soha. En nem otthon elek es vannak kutyaim macskaim is akiknek a havi kiadasa fedezne egy banladesi csalad eves etelszuksegletet. de ettol meg nem adakozom a szamukra meg az afrikai ehezokere se sot az itteni szegenyekere sem. az allatoknak viszont minden honapban rendszeresen adomanyozok penzt.
2016. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, te kerdezo miert hiszed hogy akik az allatot tartjak fontosabbnak azoknak valami hianyzik?

Nekem van ferjem, rokonaim barataim nem vagyok maganyos de pl. ki nem allhatom a gyerekeket, a kisebbsegeket a szineseket es meg sorolhatnam. viszont imadom az allatokat. na erre varrjal gombot;-)))

2016. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, es nem is gondolom, h mindenkinek hianyzik valami, aki az allatokat fontosabbnak tartja az embernel. Viszont a 19-es kommentre reagaltam, h abbol ugy tünik, neki valamit potol az allat.
2016. jan. 26. 22:07
 26/26 heloszia28 válasza:
63%
én jobban szeretem a kutyáimat bárkinél, gyertek ítéljetek el, hordjatok el mindennek szarok bele. Na, ezért szeretem jobban a kutyákat. IGEN A CSALÁDOMNÁL IS gyertek osszatok ki azaz
2019. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!