Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom lehetne?

Milyen állatom lehetne?

Figyelt kérdés
Horcsögöm már volt, nem volt jó, mert félt és rágta a ketreet. Most patkányra gondoltam ,mert azt szabadon engedhetném, zsobatiszta is lenne, és nem is túl drága.
2012. jan. 25. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Milyen hörcsögöd volt? Valószínűleg gőzöd sem volt a hörcsögökről és nem tudtad megszelidíteni, pedig könnyű. Minden kisállat fél eleinte, meg kell szelídíteni mindet. És a hörcsögöt is szabadon lehet engedni, persze csak felügyelet mellett ahogy a patkánnyal is tennéd. Szegény hörcsög, úgy sajnálom, hogy soha nem engedted, hogy futkározzon!
2012. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden nap ki volt engedve:) Szét is rágta a fotelem sarkát, meg a könyveim:D Csak a volt a baj, hogy a húgom folyton bejött, és megfogta, és tudjátok milyen az , ha egy 5 éves kislány egy cuki kis szőrgombócot lát. Igaz az, hogy a patkányt könnyű megszelidíteni és szobatisztaságra is tudnám nevelni? Melyik állat tanul még könnyen?
2012. jan. 25. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én jól megvertem volna a kislányt (amit még nem késő megtenned) ha bántaná (mert akaratlanul is bántotta) a kisállatot. Meg kell tanulnia, hogy nem szabad bántani az állatokat, mert érző lények. Nem értek a patkányokhoz, nekem tengerimalacaim vannak, ők közepes tempóban tanulnak...
2012. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megvertem, de anyák lecsesztek, merthogy hadd játszon:) A tengerimalacok nem félősek? Megrágják a vezetékeket, stb?
2012. jan. 25. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint minden kisállat, akárcsak a patkány, hörcsög, egér stb (ennyit azért tudok) megrágja a vezetéket és eleinte félénk. Ezek a rágcsálók alapvetően zsákmányállatok mind, ezért meg kell őket szelidíteni. És szeretnek rágni, mindent megkóstolnak, a vezetékeket is.
2012. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként kárt tett a kicsi a hörcsögben?
2012. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
baja nem lett, csak annyi, hogy nem igazán tudtam megszelidíteni, mert mindig félt, hogy most meg lesz szorongatva.
2012. jan. 25. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát terrorban élt. Most hány éves a gyerek? Ha minden áron szeretnél egy új kisállatot, próbálj elbeszélgetni vele.
2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!