Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik igénytelenebb?

Melyik igénytelenebb?

Figyelt kérdés
A madarak (itt pontosan hullámos vagy nimfa) vagy kisemlősök (hörcsögök)?Már volt 2 hullámosom de meghaltak :( és arra gondoltam hogy vennék egy törpehörcsögöt mert olcsó de aranyos. nos a kérdés hogy melyik igényteleneb (madarak közül inkább most nimfát vennék)
2012. febr. 7. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem igénytelenebb a másiknál. Törődj vele rendesen, és nem fog meghalni. Próbálkozz a madárral, mert azt már ismered.
2012. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy igénytelenebb. Mindkettővel foglalkozni kell egyformán. Nagyon hasonlít a nimfa és a hullámos papagáj. Enni, inni majdcsak ugyanannyit kell adni mindkettőnek.
2012. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ez a fontos számodra, hogy melyik igénytelenebb,(tehát az számít melyikkel kell kevesebbet foglalkozni), akkor szerintem nem kéne erőltetned ezt az állattartást. Ha veszel valamilyen állatot, azt lelkiismeretesen kell ellátni, takarítani, foglalkozni vele. Az állatok nem tárgyak, hogy megveszed szép és kész...

Miért haltak meg a hullámos papagájaid?

2012. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Foglalkoznék én vele ez csak olyan jelző volt mert azért nem tudom az egész napomat vele tölteni
2012. febr. 8. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja az egész napját a madárral tölteni... De ha már meghaltak, akkor gondolom itt nem arról van szó, hogy az egész napot nem tudod vele tölteni, hanem inkább arról, hogy egy percet sem töltöttél vele...

Hörcsög is meghal ha nem kap enni, vagy inni, vagy ha nincs megfelelően takarítva.

2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem vagy együtt a házi állatoddal egész nap,akkor meghal..vagy mi van?!
2012. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos egy percet sem voltál a madaraiddal és azért haltak meg?!HOGY TEHETTED EZT?Kik ezek hogy ilyesmivel vádolnak így ismeretlenül?Nekem is volt,és meghalt,pedig egész nap volt vele valaki,sőt 8 évet élt..akkor én öltem meg?Mert időközönként nem voltam mellette? Ugyan már...

Díszgalambot vegyél,az pici és aranyos.

2012. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!