Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan segíthetnénk...

Sürgős! Hogyan segíthetnénk ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Ha az ÁNTSZ és a Főállatorvos egy üzletben nem legálisan árult húst talál, azt elküldi megsemmisítésre. Hogyan lehet elérni, hogy egy állatmenhely számára juttassák el a lefoglalt húst? Minőségileg kifogástalan, friss, jelenleg fagyasztóban tárolt húsokról van szó, egy engedély hiánya miatt foglalták le, szóval még emberi fogyasztásra is alkalmas lenne. Gyors válaszokat kérek, mert bármikor vihetik megsemmisíteni!!!
2012. febr. 20. 09:15
 1/5 Mailerdeamon ***** válasza:
Csak tippet tudok adni: vedd fel az üzlet tulajdonosával is és a menhellyel is a kapcsolatot. Az itteniek rendszeresen kapnak a Tescoból lejárt szavatosságú dolgokat, biztos meg lehet oldani valahogy
2012. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az üzletvezetőnek ez volt az első hozzászólása, még rögtön az ellenőrzés során, de azt mondták az ellenőrök, hogy nem lehet, meg kell semmisíteni, de én ezt nem akarom elhinni, csak van valami lehetőség. Az állatmenhely nagyon örülne neki, de ilyen esettel még ők sem találkoztak. Egy fagyasztóládányi húsról van szó. Máshol gyerekek éheznek,de még a kutyáknak sem adhatják oda. Ez elszomorító!
2012. febr. 20. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs engedély, jobb ha nem eteted meg kutyákkal. Elővigyázatosságból állati takarmányozásra sem használható. Tudod: bárki mondhat bármit a húsról.
2012. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bárki bármit mondhat, de én ott voltam, mikor megérkezett az árú, vásároltam is belőle, megfőztem, megettük, semmi bajunk. Személyesen ismerem az üzletvezetőt, tényleg egyedüli buktató a papír, az egyik hűtőpultra vonatkozóan nincs még meg az engedély, folyamatban van. Ezt a részét is megértem, bár sajnálom a boltot is, de legjobban azt, hogy kárba vész a sok hús, amit a menhelyen éhező kutyusok megkaphatnának!
2012. febr. 20. 12:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm nektek, bár okosabb nem lettem, és a húst reggel viszik megsemmisíteni.
2012. febr. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!