Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés
A munkatársam azzal szórakozik, hogy a kutyáját ráengedi a macskákra, utána meg röhögve meséli mindenkinek, hogy mit csinált, meg a kutya mennyire élvezte. De a kutyákat sem szereti, mert az előzőt fagyállóval itatta meg, mert nem felelt meg, utána elment a mentsvárhoz, előadta, hogy ő mennyire jó gazda, és elhozott egy másikat. Ha szólsz neki, vagy észreveszi, hogy zavar, akkor annál jobban mondja. Az ilyen nem ember. Én a szemet szemért alapon elvinném a vadasparkba, és beraknám a szibériai tigris mellé, ott röhögnék rajta, hogy a tigris milyen jól szórakozik.
2010. máj. 3. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyi állatvédő egyesületnél feljelentheted, így azt eléred, hogy elveszik tőle a kutyát, és valószínűleg nem is kap máshol sem. Én a helyedben biztos ezt próbálnám, mert szerencsére bűntetnek az állatkínzásért.
2010. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha feljelentést teszek, akkor nem kell bizonyíték? Arra is gondoltam, hogy megírom a mentsvárnak, hogy mi lett az előző kutyussal. Mondta, hogy voltak nála ellenőrizni, hogy minden rendben van-e a kutyával, de sajnos így nem derül ki.
2010. máj. 3. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb szólj a mentsvárnak! Ott megmondják mi a következő lépés ill.hogy kell-e bizonyíték. Elég szemét a munkatársad.
2010. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán tudom, hogy kell-e bizonyíték, de sajnos az illető nyilván nem fogja bevallani, hogy mit tett szegény kutyussal, meg a cicákkal. Mindenesetre egy próbát megér, és az is jó ötlet, hogy írsz nekik (bár én inkább telefonálnék, vagy személyesen mennék, akkor tutira célba ér az üzenet...) Az állatvédők pedig biztos, hogy fognak foglalkozni a dologgal, ha más nem, többször ellenőrzik.
2010. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen szólj. Konkrétan most!

Bizonyíték ide vagy oda, normális ember ilyennel nem viccel. El kell venni az állatokat tőle és majd utólag vagy tisztázza magát vagy nem.

Egyébként a fagyállóval itatott állat iszonyatos kínok között hal meg. Szóval jelentsd be azonnal. Az illető adataival.Te kérhetsz anonimitást.

Amúgy én már most szólok. De mindenképpen kellene valami adat, hogy kimenjenek.

És azt is tudnod kell, hogy ez amit csinál bűncselekmény. Kutyát ráengedni macskára több, mint jópofa játék.

2010. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szólok. Hihetetlen, hogy ilyennek felesége van, meg gyereke, nagyon rossz ember, alaptermészete a gonoszság.
2010. máj. 3. 08:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam levelet, másnap már jött a válasz, hogy köszönik az értesítést, remélem azzal a hírrel jön dolgozni, hogy elvették tőle.
2010. máj. 6. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírod a fejleményeket??
2010. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedett, de mostanában nagyon csendben van, nem beszél ilyen dolgokról szerencsére.
2010. jún. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!