Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb állat lakásba?

Figyelt kérdés
lehetőleg olyat szeretnék amit lehet simogatni, szóval nem madár :D
2012. márc. 14. 15:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Már nem azért de neked semelyik se tetszik. Kifogásokat keresel vagy háziállatot?
2012. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

cica!!!

nagyon aranyosak és elvannak egyedül.. olyan sokat alszanak nappal

:)

2012. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

szíriai aranyhörcsög!

A legcukibb, a legselymesebb bundácskájú és nagyon hamar szelíd lesz. Én őket szeretem babusgatni és játszani velük!

2012. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Királypiton :) azt is simogthatod és sok törődést sem igényel. Nem zajos és akár 3hétre is otthon hagyhatod :D
2012. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Macska:) Nagyon jól elvan. Bírja az egyedül létet is. Legtöbbször alszik, eszik vagy játszik:D.

Tengerimalac: Ha veszel akkor kettőt vegyél mert kell nekik társ. Nagyon aranyosak, lehet őket simogatni stb. Én nyáron kiszoktam tenni őket legelni.(Persze a ketrec tetejük alá).

Patkány: Nagyon okosak. Lehet őket tanítgatni, simogatni. Csak az a baj hogy kevés ideig élnek.:(

2012. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) különben nem kifogásokat keresek csak a legjobb állatot....
2012. márc. 15. 16:53
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vadászgörény a legjobb, mert azt bármikor magára hagyhatod és sokkal tisztábbak, jobb fejek, mint a kutyák vagy a macskák, a tartása ugyanannyi, mint egy kutyának. Ezek is jó fejek, de nem lakásba valók, a macskának szabadság kell, a kutyának meg nagy rohangászó hely. Sokkal boldogabbak a szabadban mint lakásban, a görény meg pont a lakást szereti, és nagyon nagyon cukik, mellettük nem tudnál unatkozni.
2012. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem már volt én van is párfajta háziállat lakásban. Én szerintem ami a legkevesebb macerával jár, babusgatható, egyedül is elvan, és a társaságot is szereti azok a rágcsálók. Nekem törpehörim van, de szerintem egy csincsilla vagy degu talán jobb (bár azok nem voltak, de nem kizárt, hogy egyszer lesz). A kutya az hosszú távú elhatározás, és nem könnyű dolog. Vagy mondjuk a tengerimalac. Majd írd meg, hogy mi mellett döntöttél:)
2012. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :) tengerimalacom lett... :)
2012. ápr. 14. 11:39
 20/25 anonim ***** válasza:

Gratula :) Foglalkozz vele sokat (eleinte csak mértékkel, nehogy elriaszd magadtól), mert ha magányos, nagyon szomorú lesz! És mindig legyen előtte egy kevés friss széna, kell a fogai koptatásához és az emésztéséhez. Friss zöldet csak fokozatosan adj neki, minden nap egy nagyon kevéskét, éppen csak kóstolóba, lassan növelve az adagot, mert különben felfújódhat és hasmenése is lehet. Nagyon szeretik a füvet, tyúkhúrt, pitypangot, vékony fűzfagallyat levelestől, de vannak mérgező növények is, nézz utána, mik ezek, nehogy baj legyen!


Ja, és uborkából legjobb házi termesztésűt adni, mert nagyon sok méreg lehet a boltiban a permetezőszerektől, műtrágyától, ami az ő pici szervezetét rettenetesen megterheli.


Mutatsz róla majd képet? :)

2012. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!