Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tartanak egyesek madárpó...

Miért tartanak egyesek madárpókokat a panelben? Miért nem gondolnak a pókfóbiás emberekre?

Figyelt kérdés
A feleségem szkizofréniás és undorodik a pókoktól és én jómagam pedig allergiás vagyok, nagyon nem szeretném, ha megcsípne. Ezek az állatok a mérgeskígyókkal együtt az állatkertbe valók. Olvastam valahol, hogy egyesek a szabadon eresztésükből is sportot űznek.
2012. márc. 29. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy madárpók akár 40ezer Ft értékű is lehet. (persze vannak pár száz forintos állatok is) Mégis ki az aki hobbiból szabadon engedné őket, hamár megvette jópénzért, vagy sikerült szaporítania nagy nehézségek árán? mert bizony nem olyan egyszerű őket szaporítani...
2012. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!