Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatfajtára van most...

Milyen állatfajtára van most igény?

Figyelt kérdés

szeretnék tartatni állatot és később értékesíteni az utódokat, érdekelne hogy mit vegyek amire most van igény?

Imádom az összes állatfajt jobban szerettek köztük lenni mint az emberek között.


2012. ápr. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha "imádod az összes állatfajt", akkor miért akarod őket tárgyként használni, és értékesíteni? Ahelyett, hogy tartanál olyant, amilyent szeretsz és tudsz, örömöd leled benne.. Haszonleső..
2012. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor hogyan finanszírozzam majd az állatnak a táplálékot meg az egyéb költségeket? Nem megélni akarok én belőle hanem értékesíteni pár utódot ami fedezi a kiadásokat. Jelenlegi állásommal örülök hogy magamat el tudom tartani.
2012. ápr. 8. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
1: ne tarts állatot, ha nincs rá pénzed. 2: a szaporításhoz hely kell, tudás, pénz, az alom felneveléséhez szintén. Speciális táplálkozás, orvosi költségek, stb.. Ha nincs pénzed, ez sem fog menni. Egy házikedvencet kedvtelésből tartani olcsóbb, mint sokat szaporítani feleslegesen. 3: Már megint a pénzről szól neked az egész, nem az állatszeretetről. Undorító egy felfogásod van.
2012. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sza*ok rá
2012. ápr. 8. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az előző/előzők vagyok. Leírtak mindnet amit jobb ha tudsz neked meg ennyi a válaszod rá h "sz*rok rá" ???

Gratulálok remélem ezek után semmilyen állatod nem lesz.

2012. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem ha gyereket akarsz majd 1X, akkor sem azt mondod a feleségednek, hogy sz@r@krá, hogy pelenka kell ott az újságpapír.!
2012. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!