Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatkára van igény?

Milyen állatkára van igény?

Figyelt kérdés
Keveset vagyok otthon,és akkor is általában elég elfoglalt vagyok.Nagyon szeretem az állatokat,ezért arra gondoltam,hogy veszek egy párt,akik azt szaporodhatnának.Nagyon jó érzés,mikor egy madárka tojást rak,vagy a höri egyszer csak elhelyez egy csapat ici-pici hörit.A kicsiket aztán eladnám olcsón,vagy elajándékoznám.(Nem a pénz miatt csinálnám)Milyen állat az,amiből az összesnek találnék gazdit?
2010. febr. 25. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hörcsögnek nem. Most válságban szinte semmit nem lehet eladni:( Minden tele van gazdára váró kutyával, cicával, rágcsálókkal, madarakkal, halakkal-sokan már fizetnek csak vigyék el-én decemberben adtam el 5 kishörit ingyen egy boltba ahol volt még vagy 8, azóta szét is raktam a szülőket..
2010. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

törpehöri:)


azt biztos eltudnád ajándékozni ismerősöknek,vagy a piacon árulni. vagy beadná állatkereskedésbe. (biztos beveszik)

2010. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha keveset vagy otthon és akkor is elfoglalt vagy minek otthonra állat. különben az állattartás időt igényel, a tenyésztés meg rengeteg szakértelmet és még több odafigyelést. Nem úgy megy hogy beteszel a szobába 2 állatot és egy nap mikor hazamész már 3 lesz!
2010. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok : itt Budapesten 15.kerületbe a piacon nem rég vettem a törpehörcsögöm,és miután megvettem 1 marad ott.

azóta is csak ő van ott egyedül.

2010. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah! meg ha elfoglalt vagy nem tudsz tenyészteni gondolj bele hogy valakinek ez a munkája ha nagyon keveset vagy otthon meg nagyon elfoglalt vagy akkor ne csinálj ilyet mert ez állatkínzás csak
2010. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt írod, ritkán vagy otthon, ráadásul még ha otthon vagy sem lenne időd foglalkozni velük. Akkor minek neked állat? Ha gyönyörködni akarsz bennük, menj ki az állatkertbe, ott is láthatsz újszülötteket és még gondoskodnod sem kell róluk, sem anyagilag, sem máshogy. Attól mert bármilyen állatból kettőt tartasz, még nem mentesít téged a gondoskodás és a törődés alól. A szaporításukat meg inkább meg sem hallottam!

Nézz inkább utána az állatkerti állatok örökbefogadásának és azzal legalább támogatod őket. Valamint a szaporításuk sem a te dolgod lenne.

2010. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
d.u. 3-tól este 7-ig vagyok otthon,de tanulnom is kell!Nem kínzás,ha nem nyúlok be hozzájuk,mert a hörcsögök nem szeretik,és nem igénylik!Nagy helyük lenne,kuckójuk,kapnának tápot,gyümölcsöt.És szeretném őket nézni,beszélni hozzájuk,örülni a kicsiknek,izgatottan várni,hogy ellik a nőstény,látni ahogy felnőnek a pici hörik.Ebbe mi az állatkínzás?Elárulod?
2010. febr. 25. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen magabiztos vagy a kérdésben, minek írtad ki?
2010. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább akvárium.. Fektess bele pénzt és kis odafigyeléssel gyönyörködhetsz bennük! :) Szépen berendezed és ha ügyes vagy nem lesz gond! A hörik igenis igénylik a foglalkozást, mert amúgy vadak lesznek..
2010. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha nem vetted volna észre,az a kérdés,hogy mi legyen az az állat,nem az,hogy legyen-e.Mielőtt bunkó választ írnál,olvasd el a kérdést.Utolsú előtti
2010. febr. 25. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!