Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit árul elegy emberről ha...

Mit árul elegy emberről ha kutyás ill. macskás tipus?

Figyelt kérdés

biztos van ennek valami stilusi vagy érzelmi oka hogy ki milyen.

szerintetek kutyáshoz/macskáshoz milyen tulajdonságok és egyebek illenek?



2012. máj. 27. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a kutyát, macskát, kígyót-békát,stb, szóval minden állatot.

Mégis macskám van, kutyám nincs, mert nincs kertünk, és lusta vagyok sétáltatni, meg valamiért az a fixa ideám, hogy a kutya nagyobb kárt csinálna, több hely kell neki.

2012. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hüllőim vannak. Rideg ember vagyok. (és ez igaz) :D
2012. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én is mindent szeretek de van egy macskánk aki tesóm jóvoltábol van és én ugy vagyok vele hoy van és kész, amig nem zavar én se őt, és van egy kutyánk ahol pont az ellenkezője. megbolondulok a kutyáért a tesóm meg nem szereti.

ennek mi az oka? oké mindenki mást szeret de ennek biztos van vmi oka.

2012. máj. 27. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kutyásnak vallom magam, mégis macskám van és imádom! Szerintem nem lehet ilyen típus féléket létrehozni, az emberek nagyobb százaléka mindkettőt szereti :)
2012. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutyákat és a macskákat is szeretem , most macskám van de lesz kutyám is. Talán annyiból vagyok macskásabb bár ez elég furi hogy jobban féltem/sajnálom őket ha bárhol pl interneten látok ocsmány képeket (természetesen a kutyákat is elképesztően sajnálom de mégis..). Nem tudom miért van:)
2012. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A macska típusú ember szerintem jobban tud hízelegni, kedves szavakkal és szereti ha cirógatják, simogatják, de ő olyan hogy csak annyit ad, amennyit kap, tehát a saját érdekei, és a saját kényelme van előtérbe helyezve.


A kutya típusú pedig szolgalelkű, ő az akit lehet csicskáztatni, aki a csillagokat is lehozza az égből a másiknak, ellenszolgáltatás nélkül és képes a saját erején felül is dolgozni, csak azért hogy a társának jobb legyen.


De lehet hogy ez mind hülyeség. Most találtam ki.

2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanariko válasza:

előttem szóló: hát akkor én a kettő keveréke vagy a kettő közti "egyik sem" kategória vagyok, mert kutyaimádó vagyok, de nem vagyok szolgalelkű és csicskáztatható sem. SŐT! a macskákat is szeretem,de azért ilyen hízelgő meg kimért típus sem vagyok . :S:S

Ebből is látszik h ilyen csoportok sztm nincsenek...egyszerűen vannak kutyapártiak, macskapártiak mindkettő és egyik sem pártiak. Az állatban az állatot szeretjük és nem azért szeretjük mert mi is olyanok lennénk.

2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!