Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legideges...

Szerintetek melyik a legidegesítőbb állat?

Figyelt kérdés
Szerintem a légy, és a szúnyog.
2012. jún. 8. 02:54
1 2
 11/19 anonim válasza:
én jobban elviselem a legyet és a szúnyogot, csak pók ne kerüljön a közelembe:S rühellem őket:S
2012. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szúnyog, Darázs, Méh(csak mert szúr), és szerintem ha nagyobb állatról van szó, akkor a nimfa papagáj. Folyton kárál. Bocsánat, ha valakit ezzel megbántok, engem a világból is ki tudna kergetni! xD
2012. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Szúnyog és kullancs. Meg a galambokkal sem vagyok jóban.
2012. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tényleg, a kullancsot kihagytam. Jó, hogy mondod. Meg ott van a légy is, ami az őrületbe kerget. De leginkább a darazsak. Olyan iszonyatosak! Kint nem annyira félek tőlük, de ha a lakásban ragad egy, akkor nem merek bemenni még a szobába sem. Nem is annyira a csípéstől irtózok, hanem attól, hogy a közelembe megy. A fájdalomtól nem félek, de undorító a gonosz, sárga feje, az összeillesztett hátsó pár lába, olyan agresszív az egész.

Ilyen:

[link]

[link]

Nem iszonyatos?

2012. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Összes vérszívó ,élősködő féreg ,rovar.
2012. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ijesztő a darázs, a linkelt képeken például egész vicces, ahogy a hosszú kis potroha külön van. Olyan légies. :DD De szerintem ez nem a hagyományos darázs, na mindegy.


Valóban ide tartoznak az élősködők is, pl. bélféreg stb.

Illetve aki a galambokat írta, azzal is egyetértek!

Kiskoromban szerettem őket, de most már egyetértek azzal, hogy ezek a városi galambok szárnyas patkányok! Tényleg rengeteg kárt okoznak és mindenféle élősködőt/baktériumot/vírust hordoznak.

2012. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A molylepkék. Éppúgy az ember pofájába repülnek, mint a legyek, belepetéznek a kajádba, lyukat rágnak a ruháidba, ha meg lecsapod őket, összekenik a falat. Qrrwa undorítóak.
2012. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem az élősködők, kifejezetten a férgek, amik belekben tanyáznak hónapokon vagy akár éveken keresztül és észre se veszed. Vagy azok, amik az egész testedet ellepik szaporodnak, petéznek és alig lehet őket kiirtani. Pffuuj, a hideg ráz az összes ilyentől!
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szúnyog darázs
2012. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!