Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyakran utazok. Milyen állat...

Gyakran utazok. Milyen állat való hozzám?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy hétvégén (és nyáron) általában apuéknál vagyok (amúgy egyetemen tanulo (albiban vagyok)) és így 2 hely közt ingázgatok.


Van e olyan állat, ami viszonylag intelligens (idomítható) és nem zavarja, hogy más környezetbe kerül néhanapján?


2012. jún. 8. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutya. Neki mindegy,csak melletted legyen bárhova is mész! Mellesleg nála okosabb és hűségesebb állatot nem fogsz találni:D
2012. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mara Acoma ***** válasza:
Zsebkutyus, fehér patkány meg szerintem a vadászgörény.
2012. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is a patkány/görény valameyikén gondolkozok :) Más egyéb ötlet?
2012. jún. 8. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyan utazol? Hogyan tudnád szállítani? Mert lehet, egy kutya is elvan különböző környezetekben, de az állandó vonatozást sem ő, sem a kallerek nem fogják szeretni. A kocsit viszont még élvezné is.

Egy patkánynak meg a környezet a ketrecben kb. úgyis majdnem egyforma, könnyebb utaztatni, bár lehet nem fogja annyira szeretni, állatfüggő. Egy barátnőm folyamatosan cipelte magával mindenhová a patkányát.

2012. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Általában atutóval utazok, néha busszal. Vonatozni nem szoktam.
2012. jún. 8. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:

De hát hogy viszel ruhákat, meg ketrecet.


Szerintem egy kis akváriummal jobban járnál az albiban, amit otthagyhatsz hétvégére, pl tűzhasú gőtékkel, azt elég heti egyszer etetni tubifexxel és nem kell magaddal vinned.

2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!