Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen rovar? (kép lent)

Ez milyen rovar? (kép lent)

Figyelt kérdés

a szobámban mászkált.

hasonlóval (2-3mm) szoktam találkozni éjszaka, de ez legalább 2cm volt!

mi lehet ez? és hogyan jutott be a szobámba?

minden ablakon van szúnyogháló. biztos nem csótány! azt már kiírtottuk. ennek sokkal rövidebb a csápja és kerekebb a "páncélja" és sokkal sötétebb


[link]


2012. júl. 12. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a nagy selyemfutó.
2012. júl. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy ez a bogár (nagy selyemfutó) melegben jön elő, de nemrég kezdett szakadni az eső. és ezzel lehűlt a levegő is
2012. júl. 12. 01:34
 3/12 anonim ***** válasza:
ez a bogár undorito .
2012. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is. de nem a szépsége miatt fényképeztem le,hanem azért hogy megtudjam a hívatlan vendég kilétét...
2012. júl. 12. 01:47
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
azt gondoltam . hát nekem gözöm sincs elsö látásra csótánynak tünik de ha nem az akkor nem tudom . de én nem aludnék a házba ha ilyen bogarak mászkálnának :O
2012. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Látom baleset érte szegényt... :D

Sajnos nem tudom a nevét, de abban teljesen biztos lehetsz, hogy ez nem csótány. Emellett szerintem ártalmatlan, nem kell tartanod tőle. Persze tudom, hogy nem öröm ilyesmi a házban...


Lehet, hogy az ajtónál mászott be, vagy az ablaknál van valahol egy kis rés, vagy esetleg a "vezetékes dobozból" (az a kis lyuk, amit általában egy kör alakú lappal takarnak le) a falon... Ha a napokban nem találsz többet, akkor nem kell vele különösebben foglalkozni, előfordul, hogy beszökik egy-egy bogár. Ránézésre olyan bogárnak tűnik, amely kint él, igényli a föld és a növények jelenlétét. Szerintem csak "betévedt" a szobádba.

2012. júl. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

sajnálatos baleset érte,mivel nem láttam szívesen... :S

remélem nem találkozom hasonló "szépséggel" és nyugodtan tudok aludni.

2012. júl. 12. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
És nagyon nagy megterhelés lett volna megfogni valamivel és kirakni ugye? jó lenne, ha egyszer téged is agyontaposna egy óriás, csak úgy, mert nem tetszettél neki, azt nagyon díjaznám!
2012. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem volt lehetőségem kivinni a szabadba ezért tapostam el.

én személy szerint örülnék ha eltaposnának, de ez nem ehhez a témához tartozik...

2012. júl. 13. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, nálatok nincs ablak se ajtó...ja majd pont elhiszem.

Amit nem ismerek vagy nem szeretek, és kisebb nálam, azt el kell taposni...Nah ez a felfogás juttatta oda a világot, ahol most tart, egyszerűen elkeserítő.

2012. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!