Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meghalt az anyanyuszi. Mit...

Meghalt az anyanyuszi. Mit csináljak a picikkel?

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel születtek 6 db.Kb 1 órája vettem észre,hogy az anyanyuszi meghalt.Egy másik anyanyuszi is szült az nap 5 db ot.Át rakhatom a 6db nyuszi?Nem fogja észre venni az anyanyuszi?Valaki valami megoldást?
2012. júl. 27. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem be fogja fogadni őket. Tégy egy próbát!
2012. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy érzi rajtuk, hogy nem az övéi. Mármint, nekik más az illatuk. Nekem legalábbis mindig azt mondták, hogy az első napokban ne is nagyon fogdossam én sem a kicsiket, ill. csak "fészekkel" (szőrcsomókkal) együtt lehetett megfogni.


De végül is meg lehet próbálni, ha te nem tudod őket etetni. De lehet, hogy érdemes lenne először csak egyet betenni és megnézni, mi történik.

2012. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 slayers26 ***** válasza:
szerintem is.....eszreveszi a kulombseget de egy probat meger:)
2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én mindenképpen bedörzsölném a másik alom szagával őket. Vagy az anyanyuszi ürülékével, vagy a szőrcsomóval, vagy akármivel! Szerintem segíthet!

2012. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Betettem őket a másikak közé.Az anyanyuszit külön raktam egy órára.És nem szórta ki őket,eddig.Talán sikerült.Köszönöm a válaszokat:):)
2012. júl. 28. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!