Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az anyanyuszi most szült, mit...

Az anyanyuszi most szült, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Ma szült a nyúlam, de én úgy látom nem törödik a kicsikkel. Úgy tudom hogy ilyenkor a nyúl kitépi a szőrét és avval védi a kicsiket, de ez a nyúl nem csinálja azt, nagy helyük van és a kicsik össze-vissza vannak, az anyanyúl a kicsikre ugrál meg tapossa őket a picikék meg sírnak. Mit lehet tenni?
2010. ápr. 10. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hát... akkor nem jó anyának, esetleg túl korai volt a fedeztetés... még a kicsik meg sem születnek, a fészket a nyuszi már megcsinálja nekik, viszont a kölyköknek maguknak kell bemászni a fészekbe, a nyuszi nem olyan, mint a kutya vagy a macska, figyeld meg, hogy szoptatja e őket?
2010. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fiaztató ládája van?

ha nincs, akkor nem is csoda hogy ezt csinálja:S

2010. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ó szegények


én nyuszim belehal fialásba :( előtti almokat úgy gondozta


hogyha látod hogy bántja vegyél olyan direkt nyusziknakvaló tejet,ésutánna vedd kiőket,mert

úgy legalább 40% esélyük van,de hogyha bátnja őket,akkor 0 .


EZT CSAK NAON VÉGSŐ ESETBEN

2010. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziia..nekem volt már egy(több is)anya nyuszim és akkor az nagyon vad volt és ez attól függ hogy vad-e vagy nem.Ha vad ne menj oda hozzá mert megeszi a kiskulait.ha Nem vad akkor óvatosan menj oda és nyugtasd meg vagy simogasd meg.

Remélem be fog válni

Szia

2010. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyulam, nem nyúlam. Nem anyanyuszi, hanem nőstény nyúl, és nem szült, hanem fiat vetett.

Egyébként értetlen még ahhoz, hogy fiai legyenek, mint amikor nálunk egy 12 évesnek születik gyereke.

2010. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiat vetett..hát ebbe bele tudnék kötni,ha szeretnék:) Nem teszem.


Szerintem hívd fel az állatorvost,és szerezz be valamilyen tápszert (biztos van nyulaknak való,gondolom én) ,mert a nyuszik hamar ki fognak száradni,ha az anyanyúl nem szoptatja őket,ráadásul agyon is nyomhatja. Én kivenném közülük az anyát,ha rajtuk tapos.

2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!