Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért utálom az állatokat?

Miért utálom az állatokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodom attól ha meglátok mondjuk egy kutyát vagy valami más állatot.Más azt mondja cuki,de én inkább hányok.Nem tudom mi van velem,mivel régebben imádtam az állatokat,most pedig primitívnek tartom őket.

Kérlek válaszoljatok,fontos számomra.

Előre is köszönöm.



2012. aug. 2. 10:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom, milyen szívtelen az utolsó válaszoló!!

Nem azért mondom, húst meg olyan kajákat, amik állatoktól származnak ehetsz nyugisan..de az nem egészen normális, hogy undorodj egy kutyától vagy ilyesmi... S az sem, hogy az állatvédőket kritizálod!

2013. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Én meg az ilyen kis f@szokat utálom mint az utolsó elötti..Komolyan mondom az ilyet miért hagyják élni?!?!B@sszák falhoz oszt kész.Nincs több ilyen söpredék aljanépe kis g@ci....
2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Ja KTSÖG !!!!!!!
2013. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Pedig igazam van ti kö&sögök. Az emberek fontosabbak az állatoknál, ki nem szarja le pár szaros kis mitugrász állatvédő f$đzverő, unatkozó napjait, akik unalmukban állatokatmentenek, mert normális emberi kapcsolatokra alkalmatlanok.
2013. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Te egy sérült lelkű,és elméjű emberszerű lény vagy.
2013. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%

Igazad van mi....ha neked igazad van akkor én vagyok Dalai Láma..Nézzél már tükörbe te marha!Komolyan mondom az ilyet össze engedném egy oroszlánnal hogy beszélje meg vele hogy õ senkinek nem számít.Habár amilyen sötét vagy,szegény oroszlán agyf@szt kapna a hülyeségedtõl!

Az ilyen kis f@sz arcú kis g@ci sz@r szemét alakok miatt van ott az emberiség ahol tart!!!

Tudod az utolsó kis csatornába élõ patkányt többre becsülöm,mint téged!Mert inkább lõlek le mint hogy meg lökjek egy szöcskét!És ennyi a vitát lezárom!Fordulj magadba és tévedj el a sötétségbe!

2013. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Kedves utolsó. Anyád hogy van? Még mindig a pszichitárián ápolják amióta megtudta, hogy ilyen bäromarcú fehércigäny a kölyke? Húzz vissza ahonnal felkapaszkodtál sz>ros.
2013. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
Najó..kedves utolsó.. Te vagy az emberiség szégyene! Hogy beszélsz másokkal? Azt kérded, hogy hogy van az anyja..én meg azt kérdem tőleg, hogy Volt-e anyád? És ő büszke lenne szerinted arra aki vagy? Gyűlölöd az állatokat, sőt még ok nélkül is ártanál nekik, és még az emberekkel sem tudsz épelméjűen értekezni... Gratulálok! Őszintén, nem tudom milyen lény vagy te...-.-
2013. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Gratulálok kedves utolsó elötti!Igazán gratulálok!Ha nem vagy képes felfogni hogy itt nem vagyok hajlandó bele menni az értelmetlen szó párbajba,akkor üzenetbe sértegetsz!Hát profi!Ja csak egy kérdés:Nehéz gerinc nélkül ülni?

Ja és válaszolok a kérdésedre:Köszi anyám jól van,de nem igazán tudom hogy a tiédnek mi baja van hogy gyerek korodba nem b@szott falhoz...Habár lehet hogy igaza volt mert egy ilyen sz@rkupacot bottal se kéne megpiszkálni.....

2013. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Na jó :P Nem fogok leállni vitatkozni olyanokkal, akik alattam állnak. Suttyó csóró kis parasztok, húzzatok vissz a pöcegödörbe. A kérdést törlöm a figyelt listáról, és többé vissza sem nézek. Nem érek én annyit, hogy ilyen selejtekkel veszekedjek.
2013. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!