Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért utálom az állatokat?

Miért utálom az állatokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodom attól ha meglátok mondjuk egy kutyát vagy valami más állatot.Más azt mondja cuki,de én inkább hányok.Nem tudom mi van velem,mivel régebben imádtam az állatokat,most pedig primitívnek tartom őket.

Kérlek válaszoljatok,fontos számomra.

Előre is köszönöm.



2012. aug. 2. 10:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ne is nézz, nem mintha valaki kérte volna. Mellesleg a vitatkozást te kezdeményezted, mi csak annyit mondtunk hogy hülye felfogásod van...:-j De hozzáteszem szánalmas is vagy, és hadd tippeljem meg a korod : 10-11 éves vagy? :-j Gyerekesen viselkedsz, nem voltál megnevelve az biztos.
2013. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Na jó mosmár nem állom meg röhögés nélkül XD

Ez az idióta kis nyavajás itt mondja hogy nem áll le velem vitázni,attol függetlenül még mindig kapom tõle az üzeneteket hogy:K@rva anyád,dögölj meg! XD

Hát most komolyan,az ilyen állat normális?

Amúgy örülj neki hogy nem vagy kartávolságba,mer olyat kapnál hogy azt is be gipszelik akinek elmondod :P.

Te kinek képzeled magad te kis sz@r rágó?!?!

Itt vagánykodsz az interneten de élõben egy nyeszlett kis f@sz vagy,akit simán ki üt egy ovis is.Úgyhogy fogd be a pofád...

2013. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Meg sem fordult a fejemben,hogy egy ilyen "ártatlan " kérdés ennyire felszítja az indulataitokat)

2013. márc. 30. 16:09
 24/26 anonim ***** válasza:

:))) Mindenen összekapnak itt emberek:-j

És még mindig utálod az állatokat?

2013. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Amig ``csak`` utalod oket nincs nagyon nagy baj,csak felig,de ha bantanad oket azt nem elned tul....... ;DDDD
2014. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

"Én mondjuk leginkább az állatvédőket rühellem.+


Ezzel Én is így vagyok...

2015. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!