Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki az árokba hajt,...

Ki az, aki az árokba hajt, hogy inkább ne üssön el egy állatot?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember normális,hogy az állat helyett saját magát töri össze???
2012. aug. 9. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, valóban nem normális, aki árokba hajt. Tudatosan ugyan az ember szeretheti az állatokat, sőt, még be is mesélheti magának, hogy így-úgy feláldozná magát, ám akinek volt már olyan balszerencséje, hogy egy állat elé ugrott, az tudja, hogy itt relfexek és ösztönök működnek. pl elém volt, hogy macska ugrott ki a bokorból, ésbár csak 50el menem, esélye se volt megúszni. Az egészből pedig arra emlékszem, hogy látom a macskát, hirtelen felmérem, hogy éppen jön szembe a másik sávban egy kocsi, innentől fogva nem rántom félre a kormányt, csak megpróbáltam fölötte átmenni, nem sok sikerrel. De a lényeg az, hogy az ember ösztönösen magát védi, és csak azután az állatot. Akinél ez a prioritás nincs meg, ott bizony már egy pszichológus elkéne, mert abnormális viselkedés.
2012. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sippara ***** válasza:
53%
Abnormális viselkedés egy nálad gyengébb lényt védeni, ha lehetőséged van rá? Van egy mondás, miszerint az ember igazi jelleme abban mutatkozik meg, ahogyan a nála gyengébbekkel bánik. Te elütöd. Mit is mond ez el rólad (és az emberek nagyon nagy részéről)?
2012. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért egy szarvasnál 1000 %, hogy elrántanám, ha időben észlelem. olyan komoly sérülést lehet szerezni, hogy akár totálkáros is lehet az autó egy ütközéstől,, és sérül ember, állat egyaránt.
2012. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem én.Én inkább az állatit mint magamat.Átkozzatok el ha akartok de nekem ez a véleményem.
2012. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha egy ember ugrana eléd az úton, elütnéd, vagy magadat törnéd össze?! Ha egy embert, aki eléd tántorog (az ilyenek többsége általában részeg)nem ütsz el, akkor egy szerencsétlen, megzavarodott állatot meg miért?
2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azért a részeg ritkán ugrik ki a bokorból egy gyorsforgalmi uton.
2012. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!