Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék otthon tartani egy...

Szeretnék otthon tartani egy pókot, tudnátok segíteni? Tapasztalatok, érdekességek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok ez ügyben.Lenne egy pár kérdésem.Nos szeretnék egy pókot,madárpók vagy valami olyat ami nagyra nő meg.Szerintetek milyen a legmegfelelőbb,amit sokan tartanak otthon.Mekkora terráriumot vegyek neki ami megfelel erre a célra,mit rakjak bele.Mivel kell etetni...?Van olyan fajta amit meg is lehet fogni és nem csíp meg? Lehet hogy hülye kérdés de még azt szeretném tudni,hogy én nem szeretném,hogy legyenek kis pókok ez hogy működik? Csak egy szép nagyot szeretnék és valami különlegeset aminek esetleg valami szép színe van. Tudnátok nekem segíteni,ötleteket,tippeket adni?

Előre is köszönöm. :)


2012. aug. 17. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
minden kérdésedre itt a válasz: [link]
2012. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!