Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is gondolja úgy, édesek/ar...

Más is gondolja úgy, édesek/aranyosak a majmok?

Figyelt kérdés

Én imádom oket, szerintem nagyon kis drágák :)

Mostanába majmokkal is szoktam álmodni, annyira imádom oket!


2009. júl. 26. 22:56
 1/6 anonim válasza:
71%
Nincs semmi bajom velük, de nem tartom aranyosnak őket, inkább olyan kis csúnyák... de hát ez van, azért még nem utálom őket, olyan semlegesek nekem.
2009. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Sokféle van,némelyiket aranyosnak tartom,némelyiket nem.
2009. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A selyemmajmokat nagyon szeretem, de az emberszabásúakat kifejezetten nem. Nem tetszenek. Sem a kinézetük, sem a viselkedésük.

A többi majommal semmi bajom.

De én inkább a ragadozókat szeretem, főleg a kutyaféléket.

21/L

2009. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Hát pl. Csárli,majom a családban,elég aranyos volt:D
2009. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Szerintem tündériek, kb. 2 évig meg voltam űtülve és mindenáron szerettem volna örökbefogadni, kis pelusos makikat... olyanok mint a kisbabák és nagyon tündériek. Valahogy lebeszélt a családom, de most hogy előhoztad ismét megőrülök. :)
2009. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is szeretem a majmokat,mert érdekesek.Az egyik álmom teljesült azzal,hogy eljutottam a Monkey World-be.(National Geographic-on ment a műsor a majmokról)..Nekem az orangutánok viselkedése fogott meg,hisz ők született szökevények:)ezt mesélték nekem is...Csak azért nem tartok majmot háziállatként mert nem tudnám biztosítani a megfelelő életkörülményeket nekik,és soha nem lesznek szobatiszták!De sok egyéb állat mellett a majmok is a kedvenceim közé tartoznak.
2009. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!