Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Denevér problémáim vannak....

Denevér problémáim vannak. Valahogy el kéne magyarázni a bőregérnek, hogy kívül tágasabb. Ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval,a falon,van egy lyuk,ami a kéménycsőhöz vezet,használaton kívül van. A lyukon van egy kartonpapír,ami nagyjából eltakarja az újságpapírt amivel be van tömve. Na,és ebbe a lyukba/kéménycsőbe,beköltözött egy bőregerecske...Tegnap ki akart jönni,megfogtuk,kivittük,elengedtük. Reggelre visszajött.

Gondoltam arra,hogy valami keményebb dolgot teszünk a lyuk elé,amin nem tud átjönni (fémlapot,műanyag edény tetejét) és akkor élhetne nyugodtan a kéménycsövében.

Esetleg még ötletek?


2012. szept. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt dugót ebbe a lyukba,karimája is van,ott árulják,ahol a kéménycsövet.
2012. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rakjatok oda néhány napra valami erős zajforrást, ahol be szokott menni.(pl. rádiót hangfallal, vagy ilyesmit a szomszéddal előre megbeszélve)

Mondjuk, ha 3-4 napig ott van és egyfolytában bömböl, akkor elköltözhet, mert a denevérnek nagyon érzékeny a füle.

2012. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most egyelőre megcsináltuk a fent említett lezárást a lyukhoz,ugyanis idő közben megint kijött...

A hangszórós dologgal csak az a gond,hogy ahol bejön,az a kémény házon kívül eső felső része.

Gondolom rendszert akar a dologból csinálni...reggel bejön a kéményen keresztül,a csőben tölti a napot,este kijön a lyukon keresztül,és megfogom (mert ugye a szobában nem szeretjük a denevéreket :)),elengedem,éjjel vadászik,reggel hazajön és kezdi elölről az egészet xD

Nahátna... :)

2012. szept. 6. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mekkora! :)

Én irigyellek. Házi denevér. :D

2012. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön a dolog,de azért mégiscsak egészségtelen...egy denevérnek nem éppen a házban lenne a helye :D
2012. szept. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!