Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bűntetést adnátok az...

Milyen bűntetést adnátok az állatkínzóknak?

Figyelt kérdés
Hogyan bűntetnétek őket? Írjatok bármit,amit gondoltok,lehet drasztikus is! :)))Állatvédő vagyok!
2012. szept. 19. 16:27
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ja,és Hajnikám,a hasznos válaszaid százalékán látszik,mennyire intelligens vagy,látom,máshol is okos dolgokat írhattál! Mondom,mondom,tanulj fiam,ökör lesz belőled ! :DDD
2012. okt. 15. 09:36
 22/28 anonim ***** válasza:
hülye kis kur.va rád uszítanák egy nagy kutyát úgy harabdáljon szét mint az állat és ölné meg a gyrekeit akkor is így védenéd őket mi ?
2012. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Itt konkrétan állatkínzást említettem,nem pedig ölést! Az állat ha öl,akkor ösztönből teszi,de az ember pedig szórakozásból kínozza,éhezteti,üti-veri az állatot,az ilyeneket ítélem el.Itt most nem az elvadult állatok támadásairól van szó,az más téma. Vagy te jónak tartod,hogy ártatlan állatokat bántalmaznak emberek? Amúgy meg láttalak az egyik közösségi oldalon,miszerint orvostanhallgató vagy,te vagy az? Akkor különösen szégyellheted magad,hogy orvostanonc létedre életellenes tevékenységet folytatsz!
2012. okt. 15. 23:47
 24/28 anonim ***** válasza:
bocsi ez a tesóm oldala én nem hajni vagyok elnézést én fiú vagyok a nevem nem mondom el. amúgy akkor is az állatvédők reklamálnak ha önvédelemből ölsz kutyát. am úgy értem hogy ez a gyk a tesómé én csak használom mert nekem adta
2012. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Jó,persze,az önvédelemből történő állatgyilkolás is más eset,ha engem megtámadna egy kutya,nyílván igyekeznék hatástalanítani,és nem nézném,hogy életben marad -e. De amikor hobbiból kínoznak egy állatot,vagy a bundájáért megnyúzzák az gusztustalan dolog,ezért komoly bűntetéseket adnék nekik.Én ezt a dolgot ítélem el. Egyébként sokkal ritkább eset,hogy emberre támad egy állat,ennek általában a területféltés,vagy éhség,netán veszettség az oka,vagy a hülye gazda,aki gyilkolásra neveli a kutyát,utána pedig szabadjára engedi az utcára. Ezeket is megbűntetném. Én csak az ártatlan állatok öldöklése ellen vagyok!
2012. okt. 17. 10:35
 26/28 anonim ***** válasza:
ok értem
2012. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Börtönbüntetés, a tett súlyától függően, pénzbírság. Macska megöléséért pl. 20000, egy kutyáért 30000, és mindkettőért 4-5 év börtön.
2017. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27 es, milyen húszezer? Az egy kisbevásárlás ára. De még a 200 ezer is csak egy havi fizu. Legyen má' kétmilla a bünti most nem azért de ez az összeg talán már elrettentő lehet.
2020. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!