Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek megjegyzést az...

Miért tesznek megjegyzést az emberek az állatomra?

Figyelt kérdés

Van egy vadászgörényem, és mindenki aki beön a szobámba mindig jön a szöveg: "Húúú... de büdös van! Milyen szag van itt? Szoktál te szellőztetni? Olyan szag van, mint az állatkertben!" Jó, lehet, hogy a vadászgörénynek van egy bizonyos "szaga", DE kibirható... És lehet, hogy nem azért mondják, hogy megbántsanak, de mindig sikerül nekik... Persze AMIKOR én átmegyek az ismerősömhöz és büzlik az egész...EGÉSZ háza a cigifüstől a ruhája, a kocsija, a haja... akkor én nem mondom neki, hogy : Fúúú, de füst szag van itt, gyárkémény a lakásod, vagy égeted vasutikábelról a szigetelést??!....

Talán, azért mert én nem vagyok b*nkó...

Én reagálom túl a dolgot, vagy más is egyetért velem?


2009. aug. 11. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A görik büdösebbek úgy általában, mint a többi állat, ez teljsen normális, és nem azzal függ össze, hogy ne takarítanád. Szerintem ezt minden embernek tudnia kellene. És aki ezzel megbánt, én azért vissza szólnék neki, hogy te meg büdös cigiszagú vagy...

Egyébként próbáld ki az elektromos brise vagy air wick illatosítókat, ezek kellemes illatot árasztanak.

2009. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
vetesd ki az orvossal a bűzmirigyét.
2009. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Én is biztos szóvátenném, vagy ha nem is, de igyekeznék mihamarabb távozni :D Nincs mindenki oda az állatszagért... Én nem cigizek, de nem érzem soha a cigiszagot, biztos azért, mert dohányoznak a lakásunkban.
2009. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sem bírom, ha megjegyzéseket tesznek. Úgy értem mindenki tudja, hogy én a szobában nyulakat tartok, úgy jönnek hozzám.

És nem, egyátalán nem büdösek, rendszeresen takarítva van a kerecük, meg a wc-jük, csaa van egy szaga...

Szerintem leginkább azért, mert az emberek előítéletekkel mennek be, büdöset várnak, és úgy érzik, azt is kapnak, pedig szerintem kibírható.

2009. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Habár én elég finnyás vagyok az állatok szagára lakásban, pedig otthon több kutyám, macskám is van, biztos nem tenném szóvá. A te házad, a te otthonod, senkinek semmi köze hozzá. Haza lehet akkor menni, ha nem tetszik.
2009. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs úgyan görényem de találkoztam néhánnyal és szerintem nem büdösek. :-)

Valószínüleg egyszerűen meglátják a görényedet és rögtön eszükbe jut, hogy büdös... :-(((

Azt hiszem inkább Téged (és a görényt) látogatnám szívesebben, mint azt akinél "nem lehet látni a szoba végét" olyan tömény a dohányfüst/szag.

2009. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem neked fiú görényed van mert azok büdik.Nekünk is van kettő (1 fiú,1 lány).A bűzmirigynek ehhez a szaghoz semmi köze.A bűzmirigyéből csak akkor jön szag ha megijed vagy ideges lesz.Amit lehet a fiúknál érezni az a testszaguk meg amivel jelölnek.Mi kiivartalaníttattuk és azóta megszűntek a szagok.Nagyon megéri.Ha kivartalaníttatod akkor nem lesz annyira kanos és nem fog belőle állandóan folyni az amivel jelöl.

2009. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az egyik haveroméknak is van egy Görijük!

Bár én nem vagyok oda értük mivel a Luluka volt olyan kedves és a lábam ujjába harapott (csak ez miatt) !

De szeretek minden állatot , és mikor megyünk hozzájuk érezzük a Lulu szagát , DE nem büdös, van egy jellegzetes szaga , de nem mondanám hogy büdös lenne , ha 1X állat van a lakásban akkor ott "szag" is van , nekem is van tekim ,halam, hörim , táncoló egereim ! De eddig soha nem szólt senki , és nem is ajánlom , mert akkor el lehet menni!

2009. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy budos, lehet hogy nagyon biudos, de... És? A te szobad, relativ (bar meglenne a velemeny rolad) a kozepere is sz@rhatnal. Ugyhogyneszoljanakbe. Tegyel ki egy "Vigyazat, goreny, szagos! Belepes csak sajat felelosegre." tablat, aztan szoljal vissza. :)
2009. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Állatnak kint a helye. Nem a lakásban.
2009. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!