Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok...

Milyen állatot ajánlanátok bentre?

Figyelt kérdés

Szívem szerint kutyát vennék de a szüleim nem engedik. Van egy kint de nem hozhatom be. Régebben voltak hörcsögeim de anyám azért nem akarja mert alig élnek pár évet meg tényleg rossz lehet nekik bezárva. Tengerimalac/papagáj szerintük hangos. Akkor is akarok valamit. Nem tudom miért nem engedik a kutyát, mindig azzal jönnek hogy nem elég az ami ott van kint?! Nem arról van szó, hogy nem foglalkoznék vele mert oda meg vissza vagyok az állatokért és ezt ők is tudják nagyon jól. 1-2-ig suliban vagyok, max 3-ig de anyám egész nap itthon van meg suli után én isNem túl nagy ház de elférne valami. Halat nem akarok mert azt csak nézni lehet :D meg a kerti tavunkban vannak halak. Milyen állatok vannak még? Vagy hogyan győzzem meg őket?

15L


2012. dec. 8. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kis fürjeket (akár gazdaságit - azaz japánt - is, vagy copfosat), azok nem olyan hangosak, és szeretik is, ha simogatják őket. És elég picik, nem zavarnak nagyon. Mondanám a nyulat, vagy görényt, de ezeket nagyon gyakran kell takarítani, ráadásul a görénynek van egy édeskés pézsmaillata, amit nehéz eltüntetni (a kezemről alig bírtam lemosni azt a szagot), és nem mindenki viseli el. A cicákat is tudnám ajánlani, bár ők is tudnak azért hangosak lenni, meg ilyenek. Aztán... A patkányok elég okosak és aranyosak is, de ugye nem mindenki rajong értük... A csincsilla is aranyos tud lenni, de az meg "örökmozgó". Degura esetleg gondoltál már? Vagy vannak ilyen kis gerlék, ezeket, ha kézzel neveled, akkor nagyon kedves kis házikedvencek lesznek. De lehet, hogy enélkül is, azt nem tudom. Nekem voltak galambjaim is, de az ugye kicsit más. A minimalacok is eléggé okosak, meg aranyosak, de ugye ha kutya nem lehet, kétlem, hogy a minimalacot megengednék. Vannak még ugye hüllők is, a szakállas sárkányt nem olyan nehéz tartani, de ne várd tőle, hogy igazán kedveljen téged, mert nem olyan faja állat. A leguánok eléggé szépek, meg ha éppen nem olyat vettél, ami mindig csapkod a farkával, szóval, ha szelíd, akkor azt is lehet simogatni. De ha nem volt még hüllőd, nem ajánlom. Nehéz tartani. Vannak továbbá nagyon szép, kicsi termetű dísztyúkok, pl. sebright. Nézz utána, valóban szép kis állat. Olyan kecses, mint egy kis gerle, és a mintázata meg lenyűgöző. De neki elég nagy hely kell, és azért hangos is. (Főleg a kakas... =P) Meg nem is igazán benti állat, bár bent igen jól érzi magát. =) Ami még eszembe jut, az a különböző mókusok, de azokról nem tudok mit írni. Nekem még soha nem volt mókusom. Nem tudnék elég nagy ketrecet elhelyezni nekik. Más egyelőre nem jut eszembe...
2012. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, szakállas agámát akartam írni, azért írtam véletlenül sárkányt, mert angolul "bearded dragon" a neve... =D Vicces.
2012. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretik a patkányokat. De görényünk már volt.


A csincsilla nagyon bejön :)

Köszönöm:)

2012. dec. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!