Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok?

Milyen állatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy állatkát, ami csak az enyém, de a szüleim nem nagyon engednek akármit. :(

Kutyát szeretnék, de nem engedik, mert már van. Tehát szerintem valami kisállat lenne jó, de nem tudom, hogy mi. Hörit nem akarok, sem pedig tengerimalacot. Valamit tudnátok ajánlani?


2011. ápr. 24. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
degu :) Kigyó :$ Vagy akvarisztikát sem engednek ?
2011. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a patkányt ajánlanám. Tudom, hogy rossz a híre (a hobbipatkányé alaptalanul) és talán kicsit nehezebb rábeszélni a szüleidet, hogy vegyenek egyet, de szerintem nagyon is megéri. A patkány intelligens, tanítható, ragaszkodó állat, ráadásul szobatiszta. Viheted sétálni is, akár a válladon, akár pórázzal. Persze ehhez előbb szoktatni kell a pórázhoz. Szerintem a patkány ilyen szempontból eléggé hasonlít a kutyához. :)

Agility: http://www.youtube.com/watch?v=rxs1cPMaGVk&feature=related

Ráadásul ha van egy jó ketreced, akkor nem is olyan drága jószág, 1-2 ezer Ft. Itt egy jó tenyésztő: [link]

És rengeteg szín és minta közül lehet válogatni. :)

2011. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szakállas Agáma!

[link]

2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!