Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk, férfiak...

Vannak itt olyan fiúk, férfiak akik nem tudnák elképzelni az életünet háziállat (ok) nélkül?

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszi!
2012. dec. 18. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom 2 éve kitalálta, hogy akar egy nyuszit. Engem nem is nagyon érdekelt a dolog, nem hittem volna, hogy tudok vele bármit is kezdeni.

Azóta annyira megszerettem a nyuszit, hogy nehéz lenne elképzelni, hogy ne legyen. Nem is hittem volna, hogy ennyire aranyos tudni lenni, és így meg fogom szeretni. (Együtt élünk, és együtt neveljük a nyuszit)

22/F

2012. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van

32F

2012. dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van! Sőt.. szerintem nem is kevés. :)

Nekem van egy másfél éves kutyám akit mindennél jobban szeretek, és tisztában vagyok vele, hogy Ő akkor is mellettem lesz amikor mindenki más elfordul!

22/F

2012. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen úgy képzelem el a jövőmet, hogy körül leszek véve háziállatokkal.

Szeretném magamnak megtermelni a húst, a tojást, amihez háziállatok kellenek.

Ezenkívül hobbiszinten tartok egzotikus rovarokat és madárpókokat, róluk sem mondanék le szívesen.


22F

2012. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem tudnák állatok nélkül élni :) Apukám nagy madarász van vagy 40 db kanárija régebben több féle madara volt van egy kutyánk is meg egy kaméleon régebben volt disznó is! Meg csirkék is vannak meg halak is ... :D Régebben volt hörcsögöm meg mezei pockom is amikor kicsi voltam meg teknős is.

Szóval igen én nem tudnák álltok nélkül élni :)

16/f

2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!