Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc kutya- és macskafajtátok? És miért?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 14:14
1 2
 11/17 anonim válasza:

cica: sziámi 13 évig élt velünk.nagyon okos volt és jó természetű,bújós.Amikor meghalt az szörnyű volt!

kutyus: uszkár

Édes,okos,nem hullik a szőre,nem "kutyaszagú"kis bohóc!Tisztára,mint egy kisgyerek:bújik ölbe,kíváncsi,mindenütt ott van,figyel.Életem legjobb döntése,amikor hazahoztam!

2012. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Husky:nagyon hűséges kis szánhúzó könnyen tanítható az igazi bújós kis szőrpamacs,inkább "téli" hógolyózós

Magyar vizsla:szintén okos,könnyen tanítható, bár elég makacs is tud lenni még, vadászatra is nagyon jó :)))

ő inkább "nyári" napozós, télen vacogós fajta

2012. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gonzalez inti válasza:

Kutya:Pitbull terrier nagyon szép erős kutyák igazi házőrzők a nőstények talán a világ leghűségesebb kutyái.

Vizsla nagyon aranyosak + kiskoromba imádtam Frakkot :D

Macska fajtákat nem ismerek de szeretem őket

2013. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

kutyákból: bernáthegyi, berni pásztor, sarplaninac, óangol juhászkutya és dog; fenséges óriások :)


cicából: manx - mert nincs farkincája; szfinx - mert imádnivaló hogy nincs szőre; félperzsák - mert az én cicám is olyan fajta

2013. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Labrador
2013. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem kutyából a németjuhász meg a husky, mert szépek.
2013. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Német juhász, Main Coon. (=
2020. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!