Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom a hobbi vadászo...

Csak én utálom a hobbi vadászokat?

Figyelt kérdés

Mert az hivatásos vadász,az még el megy.Õket se szívlelem,de a hobbi vadászokat.......

Mert a hivatásos vadász,legalább gondozza õket (téli etetés stb ),de a hobbi vadász csak lelövi!És csak azért hobbi vadász,mert szeret állatokat gyilkolni!És a legtöbb erre büszke!Ezért olyan ellenszenvet váltanak ki,hogy õket lõném le.

Más is van így?


2013. jan. 2. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen, minden jó érzésű, értelmes ember így van ezzel.
2013. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Ma este a Tényekben volt egy riport, ahol az állatokkal (lovakkal, őzekkel) együtt felnőtt és azokat soha nem kergető kutyát a hobbivadászok hajtóvadászaton a kerítés mellett lőtték le! Nyilván valamelyik alaposan bepálinkázott Semjén-haver digó lehetett, ezek mindenre lőnek ami mozog. Emberre is!
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek veletek. Képzeld el akkor én hogy utálom őket!!! (a főnököm is hobbivadász)
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Na ja, a SEMJÉN főkeresztény--fővadász védett állatokat, madarakat lövetne halomra a kocavadász olasz és francia természetpusztító haverjaival. Ha tehetné! De még kóbor kutyára se lőhetnének a törvény szerint, csak ez a főkeresztény a törvények felettinek hiszi magát.
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Komolyan mondom hogy lehet valaki ilyen.....Lehet hogy gonosz vagyok,de én komolyan lelõném az ilyet.

2013. jan. 2. 21:40
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
A kutya gazdája is vadászik, feljelentette őket. De lehet, hogy valamelyik bepálinkázott "hobbivadász" sörétet érdemelne a hátuljába! Azért az szerencse, hogy a részeg puskások nem a lovait nézték őzeknek.
2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Te azt tartod szerencsének, hogy egy kutyát öltek meg brutálisan és nem egy lovat? Hát gratulálok...
2013. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, tízen éve lovagolok, de azért én legalább nem hiszem, hogy egy kutya élete kevesebbet érne, mint egy lóé!
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként Semjén-haver digók nemrég milliós értékű fokozottan védett ritka vörösnyakú ludat lőttek le, nem is egyet, hanem kettőt. Csak hozzák a pénzt, lőhetnek bármire és bárkire, ugye Semjén úr?! Egyszer se szólalt fel a Parlamentben, bezzeg a sok milliárdos különbejáratú "Vadászati múzeuma" már megvan Hatvanban! Arra volt pénz a megszorítások országában. És éhezők tízezrei állnak sorba meleg ételért, ez nem zavarja a nagy főkeresztényt.
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kutyája biztosan értékes vadászkutya lehetett, de lova a felvételen láthatók szerint volt néhány. Én a sörétet a fenekébe módszert támogatnám a tettesnek. Akár tökrészeg volt, akár nem.
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!