Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókok fordulhatnak elő...

Milyen pókok fordulhatnak elő egy lakásban?

Figyelt kérdés
Úgy értem melyik érzi jól magát itt bent? Mert aminap láttam egy remetepókhoz hasonlót... Darázspókok pl bejönnek?
2009. aug. 29. 13:14
 1/5 anonim válasza:

Kaszáspók az kifejezetten jól érzi a házban magát!

Ha darázspókot látsz a házban az már régen rossz:S mert ő kivételes a pókok közül mert csoportosan él!

Panelban: szerintem csak a kaszás!


Családiban:


Szerintem a kaszástól a keresztesig minden mivel több a rovar is!

2009. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ja első vagyok:

De ne félj mert nem halálós a darázspók mérge!:D

2009. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Csak ennyi? Am családi ház.

2009. aug. 29. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb a keresztes és a kaszás pók valóban. Darázs pókkal én még nem találkoztam legfeljebb családiház kertjében.
2009. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen álkaszáspókok vannak rengetegen: [link]

Aztán nyáron szoktak lenni keresztesek is. A kertben, de egy-kettő bejön a házba is. Tavasszal mindig látom, ahogy kikelnek a kis pókok. Van egy fenyőfánk, az egyik évben dugig volt keresztespókkal. Nagyon gusztustalanok. Hála istennek, pár éve eltűntek innen.

Egyszer régebben láttam darázspókot a szőlőnkben is. De itt a városban, pláne a lakásban még nem, szerencsére.

2009. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!