Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a denevérek...

Mit tegyek, hogy a denevérek ne költözzenek be a panel épület réseibe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 14:47
 1/5 anonim válasza:
2009. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Védettek, kiirtani nem szabad őket.
2009. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Hú én mit nem adnék ha a denevérek ideköltöznének az erkélyre xD lehet, hogy csak én vagyok ilyen debil, de én örülnék denevérnek vagy fecskének is, biztos nem üldözném el őket.
2009. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én nagyon szívesen adok neked,ha ennyire szeretnél nekem rengeteg denevér van a panelrésben,nyáron nem lehet kimenni tőlük az erkélyre,nem beszélve a baromi idegesítő visítózásról.

Persze,ha gondolod a fecskéimet is átírányítom hozzád,sz@rják össze vastagon a te ablakpárkányodat az enyém helyett.

Szép dolog az,ha valaki állatbarát,én is az vagyok de azért meg kellene maradni a normális keretek közt.

2010. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég retardált vagy, utolsó barátom. Tudod ma már van fecskepelenka nevű találmány, ami meg tudja menteni a tragikusan csökkenő fecskeállományt az ilyen vadbarmoktól, mint te... Nem baj, talán a rengeteg rovarirtó, amit a hiányzó fecskék és denevérek miatt kell kiszórni, előbb-utóbb kiszelektálják a remek génállományod, mielőtt szaporodni kezdenél.
2010. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!