Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlanátok...

Milyen háziállatot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék a szobámba egy cuki kis háziállatot tartani Gondokoztam már sok állaton de mindegyikben van valami olyan dolog ami eltántorít. Először is ne legyen túl dráa, szerettem volna sünit de 25 ezer forint szóval nagyon drága. Gondolkodtam a papagályon de az meg nagyon szemetel és nagyon drága. Aztán mókus is eszembe jutott de mindent szétrág. Amint látjátok nem szeretnék unalmas állatokat mint pl hörcsög, persze az is cuki meg aranyos, de hamar meg unom. Tehát nekem valami olyan állat kellene ami nem túl drága max 10 ezer és nem kellenek neki drága kaják meg stb. Tudtok ilyen állatot?? Vagy inkább tartsak hörcsögöt vagy tengeri malacot?
2013. máj. 4. 11:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
gondolkodtam a teknősön is. de olyan teknősön aminek nem kell vízbe úszkálnia, hanem szabadon mászkálhat a szobámba, az drága?
2013. máj. 4. 11:56
 2/20 anonim ***** válasza:

Csincsilla?

[link]

2013. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Tarts törpenyuszit,10 ezer Ft-ba kerülnek és nagyon cukik!

Nekem kettő is van:)

2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kutyát és macskát nem szeretnék, hiszen a szobámba szeretném tartani nem az egész házba. Nyuszim pedig már van kint az udvaron:)
2013. máj. 4. 12:09
 5/20 anonim ***** válasza:
hörcsög? azt néha ki is engedheted mászkálni a szobába
2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy csincsilla mennyibe kerül mit eszik, szabadon lehet a szobámba stb??
2013. máj. 4. 12:11
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Ha már előre azt mondod, hamar ráunnál erre vagy arra, akkor a különlegesebb állatokkal is így leszel.

Csincsilla, amit javasoltak, 12 évig elélhet, bőven rá lehet unni.

2013. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát bocs de nem így van. a hörcsögre meg ilyenekre azért unnék rá mert unalmas állatok. viszont pl egy csincsiáála "izgalmas" állat mindi csinál valami tstb nem lehet ráunni (szerintem) szal erről ennyit...
2013. máj. 4. 12:16
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy unalmas? Neked NEEM való állat, ha így állsz hozzá! Szegényeket, gondolom, hogy tartanád. :(
2013. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de számomra unalmas! ÉS mi az hogy hgy tartanám?? Drága nem vagyok állatkínzó és mivel em szeretem a hörcsögöt nem is veszek, tehát nem tartok te nagy ész-.- Gndolkozz már mielőtt írsz, és majd akkor mondj rólam kritikt ha tudod is ki vagyok, mert nem is ismersz-.-"
2013. máj. 4. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!