Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a humánusabb megoldás?...

Melyik a humánusabb megoldás? Az egérfogó vagy a méreg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Amelyiktől kevesebbet szenved.
2009. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy a kertben vagy a házban.

Házban szerintem mindegy,de kertben inkább egérfogó,mert a mérget megeheti egy környékbeli macska is.(Az én macskám így halt meg.)

2009. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a méreg milyen gyorsan hat. Nekem egérfogóval volt csak tapasztalatom. Sokáig próbálkoztam az élvefogó csapdával, azt elkerülték. Mérget nem rakhattam ki a kutyák miatt, ragasztós kizárt volt, azt abszolút nem tartom humánusnak. Maradt a hagyományos csapda. Akkor nem is volt baj, amikor rendesen tarkón vágta az egeret, tényleg rögtön meghalt, nem szenvedett. De többször jártunk úgy, hogy az egeret hátulról vagy oldalról kapta el és órákat szenvedett mire megtaláltuk, aztán nekünk kellett megölni. ha ezt nézzük talán humánusabb a méreg, nem hiszem, hogy akkor több órát szenved.
2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
OFF: abban a formában, ahogy a mérget meg lehet venni és ki lehet rakni egy macskának nem lenne szabad megenni. Akkor eszi meg, ha kajába van keverve, de azt már nem is szabad, mert akkor valószínűleg nem is az egerek ellen lett kirakva, azoknak ugyanis a granulátum is "megfelel".
2009. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hogy melyik a leg humánusabb (emberségesebb)?
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk elkerülték mind a kettőt, néha találkozott a macskánkkal, de a macska ugye csak játszott vele......

Nekünk a ragasztó vált be.

2009. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
az egérfogó, attól azonnal elpusztul. a méreg lassú fájdalmas halált okoz.
2009. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Salx Narval ***** válasza:
2009. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
2009. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
2009. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!