Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mért harap a görényem?

Mért harap a görényem?

Figyelt kérdés
Pár napja kerül hozzám egy 12 hetes göri, kézhez van szoktatva, az előző gazdáját, akitől vettem, nem harapdálta és nyugodt volt nagyon, amikor Ő fogta. Mondta, hogy egy ideig szoknia kell az új helyet, és félénk lesz 1-2 hétig, de nagyon agresszív velem, csak kesztyűben tudom megfogni. El fog ez múlni nála, ha megszokja ezt a helyet ?
2013. szept. 1. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Neveld amikor harap, mert így hamarabb fog leszokni és rájön hogy ezt nálatok se lehet. A másik hogy nem bízik meg még benned. Játssz vele többet, vedd fel többet. Tudom, hogy nehéz, mert harap, de csak így fog "kézhez szokni"
2013. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged, ma már többet kint volt,nem volt olyan agresszív és nem harapdál annyit. :)
2013. szept. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!