Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok puszilgatni a...

Ti szoktátok puszilgatni a cicátokat kutyátokat?

Figyelt kérdés
Van egy cicám,kinti,de a lakásba is be szok járni,éjjelre viszont mindig kijár.nagyon okos.szobatiszta,mindig kikéredzkedik ha wc-re kell menni,de mégiscsak kinti macska,és még beoltva sincs.Szóval én meg nagyon szeretem,olyan okos kis dög,mindig jön utánam mindenhova,ha gépezek felmászik az ölembe,nézi mit csinálok,folyton elvárja h szeretgessem,én meg azt szoktam csinálni ha pl hazaérek,felveszem és nyomok egy puszit a bundájába,vagy mikor simogatom akkor is néha.szüleim mindig mondják h ne csináljam mert elkapok tőle valami betegséget,de már megszoktam h ezt csinálom és így mutatom ki neki h szeretem. szerintetek tényleg kaphatok tőle valami komoly fertőzést?

2013. szept. 19. 14:51
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
74%
HA nincs oltva, akkor gondolom féregtelenítve sincs, így igen, elkaphatsz...
2013. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

simán!

az állat nyalogatja a magáét, aztán te meg puszilgatod! hát gratulálok!

2013. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szájával nyalogatja a magáét,és nem a száját puszilgatom,hanem bele a hátán a bundájába,vagy fent a fejére
2013. szept. 19. 15:25
 4/4 viva75 válasza:
Régen volt mikor én is csináltam, de nem ajánlom hiszen nem lesz tiszta akkor sem ha tisztítja magát. Csak a cicák hiszik. :) Sok baci van a kiscicákon és te is elkaphatod, de még kórházba is kerülhetsz ha netán olyan vírust kapsz el tőle. Szerintem szokjál le róla. Különben nekem is a szüleim szokták mondani. Sok sikert a leszokáshoz, mert tudod: a szokás hatalma. :)
2013. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!