Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedves Kérdezők, és Válaszolók...

Kedves Kérdezők, és Válaszolók az Állatos kategóriában! Mivel foglalkoztok? Honnan tudtok ennyi mindent?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam az Állatok kategóriát, és felfigyeltem rá, hogy nagyon sokan nagyon tájékozottak vagytok az állatok betegségeivel, nevelésével, táplálásával kapcsolatban. Honnan ered ez a fajta tudásotok? Szakmátokból adódik (állatorvos, asszisztens, kutyakiképző stb), vagy többnyire a neten tájékozódtok, vagy az állattartás során szerzett tapasztalat beszél belőletek? Esetleg valami más.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat előre is :)



2013. okt. 19. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. okt. 20. 12:07
 12/12 anonim ***** válasza:

elsősorban internet, mielőtt meglett volna a nyuszim rengeteg oldalt végigolvastam, kifejezett hogy tartsunk nyuszit oldalakat és itt is a mit csináljak ha ezt meg azt csinálta, az orvosi "tudásom" állatorvosi fórumokból és innen származik és persze a saját tapasztalat a nyuszik és kis mértékben kutyák nevelése terén :)


elmondom a számomra egyik nagy hőstettemet, sajnos az alapja az hogy a nyuszikám tályogos és elég véges az élete az átlaghoz képest, de nővérem kutyusára vigyáztam a nyáron két hetet, 1,5 hétig semmi baj nem volt vele mikor észrevettem hogy hogy be van dagadva a szeme, persze egyből elkezdtem bújni a gyakori kérdéseket és a kutyabetegségeket és végül a nyuszimból okulva rájöttem hogy tályogja van, valami biztos megszúrta, így mikor újra a gazdihoz került mentünk a dokihoz és igazam volt és szerencsére még kicsi volt és egy kis vágással megúszta :)


szóval akit érdekel az akarva akaratlanul megtanulja, sokkal jobban mint akármelyik királyunk uralkodását és döntéseit :DD

2013. okt. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!