Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nálatok a házikedvenc családtag?

Nálatok a házikedvenc családtag?

Figyelt kérdés
Nálam igen. Ivartalan Benti Perzsa cica. Kinél ,hogy családtag az állat??

2013. nov. 2. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen, és imádom a macskámat, lehet többet kell takarítani miatta, de ez engem egyáltalán nem fusztrál, ha beteg ugyan úgy orvoshoz viszem, mintha a gyerekem lenne, mert ő is egy kis élőlény.Nem is tudok úgy elaludni, ha nm dorombol mellettem, ő az igazi gyógyszerem minden betegségemre :D beszélünk hozzá ugyan úgy, érti, ha mondok neki valamit és még vissza is beszél, ha nem tetszik neki valami :D nem lehet nem szeretni, amúgy is olyan selymesen pihe-puha és imádom, akikor éhes és szeret, igazi kis önző dög
2013. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Én egyetértek a második válaszadóval. Szeretem az állatokat, van két macskánk és egy kutyánk. Sok törődést és szeretetet kapnak a család minden tagjától, de ettől nem lesznek családtagok, ők továbbra is a házi kedvenceink. A házba be sem jöhetnek, igaz nem is nagyon akarnak. Jól érzik magukat a hatalmas kertben, különösen a kutya (golden retriever), akinek hatalmas a mozgásigénye. Télen a zárt és fűtött teraszon alhatnak, de ez a maximum.
2013. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen igen, még a teknőseim is! Meg is tudom ezt indokolni:

Ideális esetben a család szó egy kellemes, meghitt, otthonos, stabil fogalom, ami jó érzéssel tölti el az ember szívét.

Nos, sajnos nekem nincs túl jó viszonyom a családommal. Legalábbis az "eredetivel" ez van sajna, de ezt inkább nem részletezem.

DE most már a párommal élek és jelenleg van egy kutyánk, egy cicánk, 2 teknősünk, és lehet érkezni fog hozzánk még egy kutyus is. Nekem ŐK a családom! Tőlük kapok szeretetet, törődést, támogatást. Tőlük van jó kedvem minden nap, miattuk teszek meg mindent, miattuk kelek fel minden nap. ŐK azok, akikhez jól esik hazamenni, akik miatt igenis sietek haza, ők az otthonom... ezért ŐK a családom. :)

2013. nov. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetesen!!🙌
2017. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!