Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vettem egy amerikai minimalaco...

Vettem egy amerikai minimalacot de sehogy sem akar odajönni hozzám, mindig elszalad . Mit kéne tennem hogy odaszokjon?

Figyelt kérdés
volt kutyám nem is 1 úgyhogy tudom hogy elöszőr kis kajával kell de még addig sem jutottam el
2009. dec. 4. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hol vetted és mennyiért? Én is akartam, de nem találtam sehol :(

Raksz fel róla képet? :)

2009. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Érden vettem egy családnál

van még sok kicsi

az Expressz oldalon megtalálod a hirdetésüket nem csak ez az 1hely van nagyon sok van

vagy pl írd be a googlebe hogy minimalac eladó törpemalac eladó ilyen kulcsszavakat és rengeteg lefog jönni

2009. dec. 4. 11:49
 3/12 A kérdező kommentje:

képeket hmmmm :D

most még röfög és rohangál össze vissza de szerencsére amikor hazaértünk azonnal elkezdett enni mintha éheztetve lett volna :D pedig kis kövér :)


ha majd odajön hozzám akkor csinálok :)

amúgy kis fekete , fehér a hasa és lába a fején is van egy fehér folt :)

2009. dec. 4. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Jajj biztos nagyon aranyos lehet :)

De, hogy a kérdésedre válaszoljak: szerintem fokozatosan meg fog szokni a malacka, csak még új neki a környezet és te is.

2009. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Próbáld etetgetni kézből. Sőt szerintem csak kézből etesd.
2009. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy minimalacom ( [link] ) - ez az ő blogja találhatsz rajt sok infót és ha nő a nézetsége majd tovább írom
2010. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az én malacom is így viselkedett először. Én azt csináltam, hogy az elején nem engedtem ki a karámjából(kb 3 m2), és bent ültem nála órákat. Lassan megszokott és közelebb jött. Aztán már azt is hagyta, hogy megsimogassam, sőt egy idő után élvezte is. Aztán fokozatosan fölemeltem visszaraktam. Aztán fölemelés után egyre több ideig tartottam és aztán tettem le. Végül már az ölemben is szívesen ült. Csak az a lényeg, hogy légy nagyon türelmes vele. Bízz benne, hogy ő is bízhasson benned. Miközben szoktatod kedvesen beszélj hozzá és ismételgesd a nevét, hogy megszokja. Aztán már magától fog a nyomodban loholni. XD
2010. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ja és amit az előttem levő írt az is fontos. Kézből etesd. Hogy a kezed valami jót jelentsen neki. Ha lakásban tartod azt is kipróbálhatod, hogy mellette alszol. Ugyanis ha le meri csukni a szemét az már jó jel hiszen egy kicsit már bízik benned. Aludnia már pedig muszáj, úgyhogy egy idő után le fogja csukni a szemét és rá fog jönni, hogy jé nem bántottad.
2010. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Örülök, hogy tetszettek a válaszaim. Ha bármi problémád van nyugodtan kérdezz.
2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alisonstardesign válasza:
Amikor kaptam az udvaron volt...:)Mit össze kergettük.Visított és menekült,megpróbált átbujni a kerítésen,de a hasánál beszorut.:DViszont a szobába ha lassan,csöndesen és óvatosan közelítettem akkor már nem menekült és akkor barátkoztunk igazán össze amikor megsimogattam a hasát:)Akkor eldobtamagát és azóta barátok vagyunk..
2011. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!