Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy én kis...

Az normális hogy én kis gyerek koromban (5-10) bogarakat gyujtogattam nagyitóval?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

15.29.

Ez igazán dicső tett.

2009. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
minden gyerek kipróbál minden hülyeséget.szülői felvilágositás hiánya
2009. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Megesik az ilyesmi, ha nem is mindenkivel. Szerintem normális... akkor is, ha felnőtt szemmel nézve undorító és kegyetlenség.

Bűntudatod ne legyen miatta. Talán az ismeretlen felfedezésének vágya hajtott vagy a magányosság, az egyedüllét. Fene tudja.


Én is kíváncsi szadista voltam, egyenként tépdestem ki a pókok lábait és sírva-érdeklődve néztem, hogy forog egy lábbal körbe-körbe a szerencsétlen. No meg feketerigót, csigát beleztem.

[Küldtem egy e-mailt.]

2009. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Hát én meg napról napra egyre jobban undorodom az emberi fajtól... :S

:D

2009. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Én cserebogarakat zártam befőttes üvegbe 40(!)-et és ott mászkáltak saját magukon és gondolj bele, a tűző napon! :D Körülbelül mint te!
2009. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

én csigákat öltem. meg lószúnyogot szadiztam úgy hogy kitéptem lábát-szárnyát. ma már inkább csak akkor csinálok ilyeneket ha etetem a halaimat meg ilyenek. (képes voltam a gilisztát apró darabokra nyiszálni!) és mind ezt nem olyan rég! :D amúgy ha valamit csinálok egy állattal általában a jó szándék vezérel (pl.:kitisztítom a cica szemét ha csipás).


13 lány

2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális ez a gyerekeknél, az biztos hogy én nem csináltam soha ilyesmit. Testvéreim nincsenek, de a barátaimmal nem ilyenekkel szórakoztunk annak idején.
2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Amelyik gyerek nagyítóval játszik, az előbb-utóbb elkezd vele perzselgetni előbb fát, papírt, a saját kezét (amíg el nem kezd fájni) és normális esetben a hangyák és bogarak sem maradnak ki a játékból.....
2009. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

ez szerintem állatkínzás, mármint bogárkínzás... soha nem csináltam ilyet olyat csináltam h megkerestem az udvarban a döglött bogarakat és eltemettem :D

én már kiskoromtól fogva állatorvos akarok lenni, soha nem bántottam semmilyen élőlényt

12/L

2009. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyet nem csináltam csak ollóval vágtam le a hangyák lábait meg néha ketté is vágtam őket xDD
2016. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!