Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok állatom van?...

Szerintetek sok állatom van? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintem egyátalán nem! Más meg azt mondja hogy tiszta állatkert a lakásunk! (panel)

a "ZOO" lakói:

-2 rizspinty (most raknak fészket)

-2 tengerimalac

-3 hörcsög (persze külön)


és még szeretnék egy zebrapinty párt is :)

ti megengednétek a gyereketeknek hogy legyen még 2 madár? (helyüket is lenne)

amúgy minden állatot én gondozok csak a takarításukban segít Anyukám.



2014. máj. 6. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 13/L
2014. máj. 6. 16:08
 2/6 anonim ***** válasza:
de jó neked, hogy ilyen jófejek a szüleid:) nekem volt 2 hörcsögöm, de már meghaltak és most tengerimalacot szeretnék, de ők egyáltalán nem szeretnének:( egyébként szerintem, ha mindegyik állatodról te gondoskodsz, jöhetnek állatok, amíg birod... persze csak ha elég időd van mindegyikkel foglalkozni:)
2014. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért nem úgy megy mert a szülők gyakran a pénz miatt nem akarnak a gyermekeiknek kis kedvencet.Itt most nem az állt áráról beszélek hanem az eltartásáról.
2014. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mihez képest sok. Nekünk volt 7 hörcsög, 5 patkány díszmadarak és kutyák egy időben. Itt a takarmányozás volt költséges egy idő után. Most csak 2 kutya 1 macska, és díszmadarak vannak. A sok állat annyiból nem szerencsés, hogy így ha sok van nem jut idő mindre egyenként. Nem tudod őket kellően szeretgetni, nem lesz olyan jó a kapcsolatod vele, ez tapasztalat
2014. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyatalan nem :)
2014. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se. =)
2014. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!