Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet feldolg...

Mennyi idő alatt lehet feldolgozni? BŐVEBBENT LENT!

Figyelt kérdés
A kutyámat 2 napja el kellett altatni,mert egy gyógyíthatatlan betegség miatt szenvedett(Rosszindulatú melldaganat).12 évet élt velünk,majdhogynem velem nőtt fel,és borzasztóan hiányzik.Mennyi idő alatt lehet feldolgozni?:'(

2014. máj. 7. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hónapokig, ha nem évekig fog tartani....azért mert kutya, még hiányozhat úgy mint egy ember.

Amikor fél éve a kutyám elpusztult, megsirattam, anyám zokogott....a Cicám már 2 éve ment el, de még mindig fáj a hiánya.

2014. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részvétem! Sokáig tart. Nekem kb 1 hónapig szó szerint fájt a halála. Már több mint 1 éve ment el, szintén elkellett altatni, de még mindig szar. Tudok róla beszélni és jó rá gondolni, de ha az utolsó napjaira gondolok akkor bizony elérzékenyülök. Még mindig hiányzik valamennyire, de én soha többet nem akarok már állatot, mert mégegyszer ezt nem hiszem, hogy túlélem :( Kitartás!
2014. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:(
2014. máj. 9. 00:51
 4/4 anonim ***** válasza:
részvétem :( én még a mai napig megsiratom néha a kutyámat ha eszembe jut, pedig már 9 éve nincs velem. nagyon össze voltunk nőve, mert mellette nőttem fel, így nagyon megviselt mikor el kellett altatni. persze már rég feldolgoztam, de elég sokáig tartott. nyugi, idővel jobb lesz, de hiányozni mindig is fog :/
2014. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!