Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom CITES védelem alá tartozó állatokat lehet papírral tartani, de az illetékes hivatal folyamatosan ellenőrzi. Na ezt mért nem lehet megtenni az úgynevezett ökölógiai veszélyt jelentő fajokkal? Szerintem aki nagyon akar így is be tud szerezni kígyófejű halat, aligátorteknőst vagy bármit. Nem lenne jobban nyomon követhető, ha az ökölógiailag veszélyt jelentő fajokat is folyamatosan nyomon követnék, és ha eltűnne a tulajdonost jól megbírságolják. Mert így is fognak kígyófejű halat tartani. Arra úgysem jönne rá senki, csak ha a elszólja magát. Szerintem nem az a veszélyes, hogy valaki ilyen állatot tart, hanem, hogy felelőtlenül teszi.

#veszély #ökölógiai
2014. júl. 11. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!