Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted a kutya vagy a...

Szerinted a kutya vagy a macska a hűségesebb?

Figyelt kérdés

Te méket szeretet jobban? :D


Szavazz


2010. jan. 11. 19:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
A kutya hűségesebb, de volt egy olyan macskám, aki mindent megtett nekem. Az a macska hűségesebb volt mindegyik kutyámnál. Soha nem felejtem, el őt. A többi macskám, főleg amik utána voltak teljesen tipikus macskák voltak. Úgyhogy azon az egy macskán kívűl a kutyára szavazok.
2010. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

:)

háth vannak rendes macskák is :D


de az átlag sajnos nem :S :))


biztos aranyos volt :D

2010. jan. 11. 20:13
 23/45 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy hallottam,hogy ha meghal a kutya gazdája és a kutya ott marad vele,m mondjuk nem találják meg a halottat,akkor a kutya éhen hal ,de nem bántja a gazdáját és nem tágít mellőle.Ellenben a macska felfalja az embert hiába volt mondjuk évekig a gazdája...

Nem tom mi igaz belőle.

Amúgy én is kutyás vok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
40%

19:53+++(nem a kérdező)


Na, ez az ami nem igaz!!!!

Minden állat egy egyéniség...nekünk volt olyan, hogy több mint 20 macskánk volt, mindegyiknek meg volt a saját egyénisége. Mindig tudtam, hgy melyik konok, melyik kiegyensúlyozott, kedves, számító....mikor melyik várja el a simogatást és a kényeztetést és melyik önző, önfejű, "magányos farkas".

Ugyanez a helyzet a kutyákkal és képzeld van egy vadász görényünk...... saját érzelmekkel és külön egyéniséggel.

Ilyen véleményt (mint a tiéd) csak olyan mondhat akinek soha nem volt állata, vagy pedig soha sem akarta megismerni a sajátját, lelkileg nem akart hozzá közel kerülni.szégyeld magad!

Ők nem hazudnak, nem színészkednek - mindig önmagukat adják...

2010. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
3 kutyám van, 1 macskám, számtalan baromfi stb... A kutyáimmal kutyázok, a macska meg szabadon él. Emellett kutyából készülök diplomát szerezni. Az állatoknak VAN EGYÉNISÉGE, képesek szeretni, sokkal többre tartom őket mint az embereket! Senki nem mondta hogy nincs! Azt mondtam, hogy nem képesek féltékenyek lenni (kutyáknál tipikusan a domináns reakciót tévesztik össze ezzel), nem képesek gonoszak lenni, nem ismerik azt a szót hogy érdek... Mindazt amiket az emberek a macskákra aggatnak NEM LÉTEZIK. A macskák egyszerűen csak ilyenek, így alakultak ki, kevesebb időt töltöttek az emberrel mint a kutya. Nem gonosz érdekállatok, akik nem ragaszkodnak hozzád csak a kajádhoz. Az állatokat szeretni kell de tisztában kell lenni a képeségeikkel. Ismered azt a kifejezést, hogy emberi érzéseket vetít az állatokra? Na ez az. Nekem legjobb barátaim az állatok, épp ezért szeretem őket annyira hogy a szükségleteiknek megfelelően kezelem őket. Ha pl. a buksika megmorogja a kormikát amikor simogatom, akkor nem azt mondom "nézd má géza milyen féltékeny kis kutyus", hanem sürgősen elgondolkozom rajta hogy hol rontottam el a nevelését, vagy az adott szituációban nem cselekedtem-e rosszul. Azok az állatok akiket emberként kezelnek, de legalábbis azok a kutyák, nem érzik jól magukat...
2010. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

A kutya hűségesebb, de én a macskákat is nagyon szeretem.

A dölyfösségük, a "ki ha én nem" viselkedésük számomra bájos. Az a szerencsés, akinek mindkettő lehet.

2010. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Hat, definialjuk azt, hogy "huseg". Mert ha a feltetel nelkuli ragaszkodasz nezzuk, akkor a macska. Mivel a kutyanak eletszuksegelt a "falkahoz tartozas" ezert siman "lemegy kutyaba" hogy legalabb ranezenek.

Szoval, a kerdes legalabb olyan, hogy a capak jobban szeretnek uszni, mint a delfinek, mert meg kopoltyut is novesztettek.

Szoval, ha siman a "nem kell, de megis ragaszkodik" vonalon kozelitjuk meg, akkor a macskak husegesebbek.

Mindezek ellenere, ha azt nezzuk, hogy melyik faj ragaszkodik az emberhez jobban, akkor a kutya. De a kutya falkaallat, igy ok "onzosegbol" husegesek.

// Egyebbkent, jopar kutyat ismerek, akiket kajaval siman at lehetne csalogatni/szoktatni a "3. szomszedba". Csak a kutyat altalaban megallitja a kerites. :) //

2010. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki jól gondolkozik! Kedves utolsó...
2010. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

sok kutyát lehetne kajával átcsalni, de nem ő tehet róla hogy alig etetik :S

amúgy a macskám is van mondom,de a kutyát jobban szeretem :)

ő tobbet jön oda hozzám, a macska is néha , de a kutyám az egésznap jön hozzám hogyha kimegyek

2010. jan. 12. 13:34
 30/45 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D



de még lehetne írni xD:P:D :):):):):):):):)))))))))))))))

2010. jan. 12. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!