Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted a kutya vagy a...

Szerinted a kutya vagy a macska a hűségesebb?

Figyelt kérdés

Te méket szeretet jobban? :D


Szavazz


2010. jan. 11. 19:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

am meg hogyha rosz helyre soroltam be akkor meg mivan?


ha akarom akkor a madarakhoz rakom be őket :S :D:D:D:D


am meg nem direkt csináltam :D

első kérdésem azhitem csak a fő csoportot kel

ilyenek meg nincsenek :D

2010. jan. 12. 18:47
 32/45 anonim ***** válasza:
63%
[Off] Én csak azt nem értem, miért kellett lepontozni az összes kutyabarát választ. A kérdésben az volt, hogy "SZERINTED" melyik hűszégesebb. És igen, egyértelműen a kutya!
2010. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
40%
Pl azért gőzük sincs a kutyákról meg a mcskákról... És szídják a macskákat mint a bokrot és mindenféle emberi dolgot rájuk aggatnak pedig ők állatok! A kutya sem jobb mint a macska egyszerűen egy másik faj, akivel máshogy foglalkoztak, más hatások érték a háziasítás során, mást vártak el tőlük! Ettől még nem jobb mint egy macska csak más! Én mindkettőt imádom.
2010. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

háth jah

az akérdés h mék ahűségesebb SZERINTED és nem kéne a kutyásákat lepontozni,

szerintem a kutya hűségesebb am :D :)


de amacskákkal is elvok.ők is cukik sokszor:D a multkor is sokáig kint voltam ( a macska is kint van am,nembent)és oaugrott az ölembe meg minden .



kutyák(LL) :)

2010. jan. 27. 20:07
 35/45 A kérdező kommentje:

Berci cuki kiskutya:(

szegénykém

2010. jan. 27. 20:09
 36/45 anonim ***** válasza:
50%

A melyik hűségesebb és a melyiket szereted jobban nem azonos kérdés.

A kutya hűséges, a macska egyáltalán nem az, csak a helyhez és az élelemhez ragaszkodik. Sokszor van hogy a szomszéd elcsalja a más macskáját, szimplán kajával. Ugyanakkor a kutya akkor is gazdájával marad, ha éheznek és sanyarú a sorsa.

2010. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

:D


Bercibogyórockylolakatuskavcandyszulticsizmipajtibalázskamacikasütike



mindDOGsxd

2010. febr. 3. 16:38
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kutya:) mondom ezt macskatulajdonosként:)

szeretem a cicámat,okos is eg szép,de ő nem olyan bújós fajta...de szeretnék egy kutyát is...szóval nagy harcokra számítok:)

2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
ez néha állattól függ, de általában a kutya. a macskám pl. mindig felugrik a nyakamba, és átöleli a nyakam, meg minden, és simogat... a kutyám megharapott... :)
2010. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%
Igen, a kutyát tartják leghűségesebb állatnak, és szerintem is így van, de azért a macska szerintem csak egy egészen kicsit van lemaradva a kutyától :D igaz, hogy nem fogja behozni a lemaradást, de a macska is az ember egyik legjobb barátja, és tőle is kaphatunk sok szeretetet =D
2010. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!