Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengerimalac vs. Hörcsög? És...

Tengerimalac vs. Hörcsög? És miért azt választnátok!

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac,ha már választani kell. (Bár nekem degum is volt,azt szeretném majd megint). A hörcsög engem mindig megharapott,ráadásul egyszer kiszökött,eltűnt hetekre a lakásban és elvadult. Nem lehetett megfogni, fújt ránk, és harapott, csapdával kellett megfognunk. Szóval nekem mindig negatív volt. A malac szelídebb,de a kan malac büdös, lányt ajánlok ha már tengerimalac. Az soha nem harapott meg.
2014. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És úgy is jó ha egy lány tengerimalacom lesz mert én tobbet nem szeretnék?!
2014. dec. 1. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha eleget foglalkozol vele,jól elvan egyedül. Nagyon szeret bújni, velem rendszeresen aludt délutáni szunyánál az ágyon,hozzám bújva. :) Persze éjjel nem,mert félő,hogy ráfekszel. Csak sokat törődj vele és nem lesz magányos.
2014. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hello

Én a tengerimalacot ajánlom, mert nekem az van már 4 éve és nagyon szeretem őket. Egy fiút vagy több lány legyen. Sokan mondják, hogy büdös, de nálunk sose pedig csak heti egyszer takarítom ki a 2 cocát. Szerintem 2 lányt vegyél, mert eredetileg nekem is csak egy volt eleinte, de nagyon magányos volt pedig nyáron kaptam és így nagyon sok időm volt rá, de gondolom tipus függő.

Sok sikert hozzá, majd írd meg mit vettél!

2014. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tengerimalac.

Nagyobb, jobban lehet kapcsolatot tartani vele. Kiveszed, simogatod, összebújtok....

Viszont ezt muszáj is, (naponta!!) mert valószínűleg nem tudsz neki elég nagy terráriumot adni és szüksége van a mozgásra és a változatosságra!

2014. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a tengerimalacot mondanám, mert nappali állat, felveszi a kapcsolatot azzal aki gondozza, lehet kivenni őket a ketrecből és játszani velük és nagyon édesek, van hosszú szörű és rövid is.
2014. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Malac. Fantasztikus jószágok! :)

Viszont ha igazán jót akarsz neki, akkor nem tartod egyedül. Sajna én egyszer elkövettem ezt a hibát, de ha te felelősséggel tartanád, akkor ne hagyd malac-társ nélkül.

Nekem a fiú cocák szimpatikusabbak, mert kommunikatívabbak, és bátrabbak, mint a lányok - legalábbis én így tapasztaltam, de lehet, hogy más megcáfol.

A fiúk jelölnek, és az büdös. De lemosható. Az alomnak a vizelettől amúgy nincs különösebb szaga, ha rendszeresen takarítod.


Érdemes átböngészni ezt az oldalt:

[link]

2014. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sasska válasza:
Kígyó. Azt mindkettőt megeszi és nem is kell annyira gondozni.
2014. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a tengerimalacot válaszd. Nekem most van. Sokkal szelídebbek és több ideig élnek mint pl.: az aranyhörcsögök. Nekem volt hörcsögöm is, de nem olyan jó mint a tengerimalac, mert harap, gyorsan fut és nehéz megtalálni.Ellenben a tengerimalac alig mozog és annyit eszik amennyit enni adsz neki. De rendszeresen kell gondozni!
2014. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!